روز قدس، روز جهانی مبارزه با استکبار

معاون فرماندار بیجار در جلسه برنامه ریزی روز قدس، ظهر امروز در سالن جلسات شهدای گمنام گفت: استکبار جهانی از تمام ظرفیت های خود استفاده می نماید تا ندای مبارزه با ظالم خاموش گردد، روز قدس، روز اعلائم مبارزه جهانی با استکبار است.معاون فرماندار بیجار در جلسه برنامه ریزی روز قدس، ظهر امروز در سالن جلسات شهدای گمنام گفت: استکبار جهانی از تمام ظرفیت های خود استفاده می نماید تا ندای مبارزه با ظالم خاموش گردد، روز قدس، روز اعلائم مبارزه جهانی با استکبار است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران با رهنمودهای معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره)، الگوی استکبار ستیزی و آزادی خواهی برای همه مردمان جهان است و روز قدس، یکی از خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

محمدحسین محبیان اظهار کرد: تدبیر حضرت امام خمینی(ره) در دفاع از مردم مظلوم فلسطین، تا روزی ادامه خواهد داشت که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توسط مقام معظم رهبری به دست مبارک امام عصر(عج) خواهد رسید.

او با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه شهرستان بیجار، در این روز وظیفه شرعی خود می دانند که برای دفاع ازحق مردم مظلوم و آزادی خواه فلسطین، راهپیمایی و اعلام حمایت نمایند، بیان داشت: روز قدس و راهپیمایی در این روز که مصادف با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان است، یک وظیفه دینی و شرعی برعهده همه مسلمان جهان است و هر ساله شاهد برگزاری چنین راهپیمایی باشکوهی در تمام کشورهای جهان اسلام می باشیم.

محبیان گفت: حوادث و اقدامات گروهک های تروریستی - تکفیری درمنطقه، همه و همه در راستای حفظ امنیت رژیم جعلی اسرائیل و تغییر جهت اذهان عمومی به مسائل غیر از مردم مظلوم فلسطین می باشد.

او افزود: راهپیمایی روز قدس، در روز جمعه 2 تیرماه 1396، ساعت 10 صبح از میدان شهید رحمانی تا میدان آیت الله فاضل گروسی با حضور همه آحاد مردم مسلمان و روزه دار برگزار خواهد شد  و برگ زرینی دیگری برای مردم شهرستان بیجار در دفتر تاریخ ثبت خواهد گردید.


28 خرداد 96