اخبار

آب رسانی به روستای آب باریک با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال

همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور مهندس ورمقانی فرماندار و جمعی از مسولین ادارات پروژه آبرسانی به روستای آب باریک دهستان سیاه منصور بیجار با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان بیجار افتتاح شد. شهرستان بیجار وسیعترین شهر استان کردستان است ، که پراکندگی روستاهای آن موجب بروز مشکلاتی از جمله مهاجرت و خالی شدن روستاها شده است و یکی از اقدمات مهم سپاه بیت المقدس در بیجار با توجه به محرومیت و مظلومیت شهرستان ایجاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی می باشد. مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان بیجار در مراسم افتتاح این طرح ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از انجام 46 پروژه محرومیت زدایی از ابتدای فعالیت قرارگاه در دهستان سیاه منصور و بخش طغامین خبر داد. وی اعلام کرد: زیر ساخت جاده روستایی به طول 48 کیلومتر ، حفر 5 حلقه چاه که از صفر تا 100 آن توسط جهادگران قرارگاه پیشرفت و آبادانی انجام شده است، احداث خانه محروم ، ایجاد فاضلاب روستایی ، مرمت و بازسازی مدرسه و انجام فعالیت های فرهنگی و پزشکی از مهمترین اقداماتی است که توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در طول این مدت انجام شده است. محمودی ادامه داد: آبرسانی به روستای آب باریک که از داشتتن آب آشامیدنی مناسب محروم بودن ، شامل حفر یک حلقه چاه ، احداث ایستگاه سرچاهی ، تجهیز ایستگاه سرچاهی و انجام خط انتقال چاه تا منبع به طول 600 متر است.
آب رسانی به روستای آب باریک با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال

همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور مهندس ورمقانی فرماندار و جمعی از مسولین ادارات پروژه آبرسانی به روستای آب باریک دهستان سیاه منصور بیجار با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان بیجار افتتاح شد.

شهرستان بیجار وسیعترین شهر استان کردستان است ، که پراکندگی روستاهای آن موجب بروز مشکلاتی از جمله مهاجرت و خالی شدن روستاها شده است و یکی از اقدمات مهم سپاه بیت المقدس در بیجار با توجه به محرومیت و مظلومیت شهرستان ایجاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی می باشد.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان بیجار در مراسم افتتاح این طرح ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از انجام 46 پروژه محرومیت زدایی از ابتدای فعالیت قرارگاه در دهستان سیاه منصور و بخش طغامین خبر داد.

وی اعلام کرد: زیر ساخت جاده روستایی به طول 48 کیلومتر ، حفر 5 حلقه چاه که از صفر تا 100 آن توسط جهادگران قرارگاه پیشرفت و آبادانی انجام شده است، احداث خانه محروم ، ایجاد فاضلاب روستایی ، مرمت و بازسازی مدرسه و انجام فعالیت های فرهنگی و پزشکی از مهمترین اقداماتی است که توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در طول این مدت انجام شده است.

محمودی ادامه داد: آبرسانی به روستای آب باریک که از داشتتن آب آشامیدنی مناسب محروم بودن ، شامل حفر یک حلقه چاه ، احداث ایستگاه سرچاهی ، تجهیز ایستگاه سرچاهی و انجام خط انتقال چاه تا منبع به طول 600 متر است.

 

 

بازدید [ 415 ]
برچسب ها