اخبار

آماده سازی زیر ساخت ها و راه اندازی شهرک صنعتی شماره 2 بیجار

بهرام نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در بیجار عنوان کرد: علاوه بر تامین اعتبار رفع نواقص شهرک صنعتی شماره یک بیجار، ملبغ دو نیم میلیارد تومان برای راه اندازی شهرک صنعتی شماره 2 این شهرستان اختصاص یافته است. نصرالهی در جلسه هم اندیشی برگزاری همایش گروس شناسی با اشاره به اینکه باید جاذبه های توریستی و گردشگری گروس بیشتر معرفی شود عنوان داشت: همایش گروس شناسی بهار سال 97 با مشارکت دانشگاه آزاد کردستان، فرمانداری و دیگر ادارات مرتبط برگزار خواهد شد. وی افزود: این همایش در ابعاد معرفی قابلیت های فرهنگی، گردشگری، اجتماعی، صنایع دستی و اقتصادی برگزار خواهد شد. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان در ادامه اظهار داشت: اقدامات خوبی در راستای توسعه شهرستان بیجار در نظر گرفته شده که مهمترین آنها می توان به اختصاص 5 میلیارد تومان اعتبار جهت تبدیل اراضی کشاورزی دشت خورخوره این شهرستان به مزارع آبی اشاره کرد. وی افزود: در راستای ایجاد جاذبه گردشگری و توریستی در شهر بیجار هم مبلغ یک میلیارد تومان برای تکمیل زیر ساخت های مجموعه تفریحی نسار در این شهر اختصاص یافته است.
آماده سازی زیر ساخت ها و راه اندازی شهرک صنعتی شماره 2 بیجار

بهرام نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در بیجار عنوان کرد: علاوه بر تامین اعتبار رفع نواقص شهرک صنعتی شماره یک بیجار، ملبغ دو نیم میلیارد تومان برای راه اندازی شهرک صنعتی شماره 2 این شهرستان اختصاص یافته است.

نصرالهی در جلسه هم اندیشی برگزاری همایش گروس شناسی با اشاره به اینکه باید جاذبه های توریستی و گردشگری گروس بیشتر معرفی شود عنوان داشت: همایش گروس شناسی بهار سال 97 با مشارکت دانشگاه آزاد کردستان، فرمانداری و دیگر ادارات مرتبط برگزار خواهد شد.

وی افزود: این همایش در ابعاد معرفی قابلیت های فرهنگی، گردشگری، اجتماعی، صنایع دستی و اقتصادی برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان در ادامه اظهار داشت: اقدامات خوبی در راستای توسعه شهرستان بیجار در نظر گرفته شده که مهمترین آنها می توان به اختصاص 5 میلیارد تومان اعتبار جهت تبدیل اراضی کشاورزی دشت خورخوره این شهرستان به مزارع آبی اشاره کرد.

وی افزود: در راستای ایجاد جاذبه گردشگری و توریستی در شهر بیجار هم مبلغ یک میلیارد تومان برای تکمیل زیر ساخت های مجموعه تفریحی نسار در این شهر اختصاص یافته است.

بازدید [ 964 ]
برچسب ها