اخبار سایت قدیم

محبیان: زیر ساخت های گردشگری در بیجار فراهم نیست.

محمد حسین محبیان معاون فرماندار بیجار در جلسه خدمات سفر با اشاره به اهمیت صنعت توریسم و گردشگری بیان داشت باید زیر ساخت های گردشگری در بیجار فرآهم گردد.
محبیان: زیر ساخت های گردشگری در بیجار فراهم نیست.
چهار شنبه 14 تیر سال 1396

محبيان معاون فرمانداردر جلسه خدمات سفر بيجار که در سالن شهداي گمنام فرمانداري برگزار شد، با اشاره به طرح بوم‌گردي (اکوتوريسم) و اجراي آن در بيجار، اظهار داشت: در طرح بوم‌گردي در تمامي مناطق شهري و روستايي و تمامي نقاطي که قابليت گردشگري دارد منازلي که داراي چندين اتاق هستند با همکاري خود صاحبان منازل، تجهيز و در اختيار گردشگران قرار مي‌گيرد.

وي با بيان اينکه شهرستان بيجار از قابليت‌هاي بسياري براي گسترش امر گردشگري برخوردار است، عنوان کرد: منطقه حفاظت شده بيجار، صلوات‌آباد، قم چقاي، مسجد روستاي خسروآباد و امامزاده عقيل و امامزادگان پيرتاج و طبيعت بکر روستاي شريف‌آباد و... از مناطق گردشگري هستند که مي‌توان گردشگري را با توجه ويژه به اين مناطق گسترش داد.

وي افزود: منطقه حفاظت شده از جمله مناطقي است که به دليل ارتباط با منطقه قم‌چقاي مي‌تواند به يک قطب گردشگري تبديل شده و درآمدزايي بسياري عايد اين شهرستان کند که متأسفانه تاکنون از اين ظرفيت ناب بهره‌اي گرفته نشده است.