اخبار بخشداری ها

ادارات از معرفی پروژه های نیمه کاره در هفته دولت پرهیز نمایند

مهندس ورمقانی فرمانداربیجار در جلسه شورای اداری شهرستان که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری برگزار شد با اشاره به فرارسیدن هفته دولت تاکید کرد: درهفته دولت مدیران و روسای ادارات باید پروژه هایی که قابلیت بهره برداری دارند را معرفی نمایند و از پروژه های نیمه کاری و نامعلوم پرهیز نمایند. وی افزود: خدمات و برنامه های در دست اجرای دولت باید به اطلاع مردم برسد و در این امر مهم باید رسانه ها و مدیران ارتباطی پویا و سازنده ایی داشته باشند. ورمقانی خاطر نشان کرد: روسای ادارت موظف هستند هر هفته در مساجد و حسینیه های شهرستان بیجار حضور یابند و از ظرفیت نمازهای جمعه و جماعت جهت ارتباط چهره به چهره با مردم استفاده نمایند. او بار دیگر با تأکید بر این که مردم نظاره گر عمکرد دولت هستند گفت: در هفته دولت، نباید پروژه ایی افتتاح شود که بهره برداری آن موکول به آینده می باشد. ورمقانی در این جلسه با تبریک فرارسیدن عید قربان و غدیر اظهار داشت: بازسازی واقعه غدیر در بیجار برای پنجمین سال متوالی با برنامه های متعددی اجرا خواهد شد گفت: در این روز عزیز نوجوانان و جوانان به همراه سایر اعضای خانواده، در پیاده رویی خانوادگی شرکت خواهند کرد و در محل برگزاری این مراسم برنامه های اثر بخش، مسابقات علمی ، فرهنگی و گروه دف نوازان اجرا خواهد شد. فرماندار بیجار در ادامه با اشاره به زمان برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان در بیجار گفت: کم کاری کمیته های اجرایی کنگره 5400 شهید استان کردستان در بیجار پذیرفتنی نمی باشد. وی افزود: از حدود 10 کمیته تخصصی که وظیفه برگزاری کنگره شهدا را بر عهده دارند، تنها چهار کمیته گزارشات عمکرد خود را ارائه داده اند و سایر کمیته ها اقدامی در این خصوص نداشته اند. ورمقانی اظهار کرد: کردستان قدم گاه شهدای اسلام است و این خاک معطر به خون مردان و زنانی است که امینت و آرامش امروز کشور را با خون خود ساخته اند. او با اشاره به آثار و برکات برگزاری کنگره بزرگداشت 5400 شهید استان کردستان در مهر ماه امسال در شهر بیجار گفت: استان کردستان با تقدیم این تعداد شهید، متأسفانه یک موزه دفاع مقدس ندارد. او با اشاره به اینکه دشمن با ایجاد اختلافات سیاسی، قصد ایجاد ناامیدی در مردم را دارد. وی افزود: وظیفه همه مردم و مسئولین باید با اتحاد و همدلی، بر مشکلات و مسایل پیروز گردند. ورمقامی خاطر نشان کرد: اولین و مهمترین نیاز کشور؛ وحدت کلمه است و اگر کسی خلاف این مهم عمل نماید، مزدور و خائن است.
ادارات از معرفی پروژه های نیمه کاره در هفته دولت پرهیز نمایند

مهندس ورمقانی فرمانداربیجار در جلسه شورای اداری شهرستان  که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری برگزار شد با اشاره به فرارسیدن هفته دولت تاکید کرد: درهفته دولت مدیران و روسای ادارات باید پروژه هایی که قابلیت بهره برداری دارند را معرفی نمایند و از پروژه های نیمه کاری و نامعلوم پرهیز نمایند.

وی افزود: خدمات و برنامه های  در دست اجرای دولت باید به اطلاع مردم برسد و در این  امر مهم باید رسانه ها و مدیران ارتباطی پویا و سازنده ایی داشته باشند.

ورمقانی خاطر نشان کرد: روسای ادارت موظف هستند هر هفته در مساجد و حسینیه های شهرستان بیجار حضور یابند و از ظرفیت نمازهای جمعه و جماعت جهت ارتباط چهره به چهره با مردم استفاده نمایند.

او بار دیگر با تأکید بر این  که مردم نظاره گر عمکرد دولت هستند گفت: در هفته دولت، نباید پروژه ایی افتتاح شود که بهره برداری آن موکول به آینده می باشد. 

ورمقانی در این جلسه با تبریک فرارسیدن عید قربان و غدیر اظهار داشت: بازسازی واقعه غدیر در بیجار برای پنجمین سال متوالی با برنامه های متعددی اجرا خواهد شد گفت: در این روز عزیز نوجوانان و جوانان به همراه سایر اعضای خانواده، در پیاده رویی خانوادگی شرکت خواهند کرد و در محل برگزاری این مراسم برنامه های اثر بخش، مسابقات علمی ، فرهنگی و گروه دف نوازان اجرا خواهد شد.

فرماندار بیجار در ادامه با اشاره به زمان برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان در بیجار گفت: کم کاری کمیته های اجرایی کنگره 5400 شهید استان کردستان در بیجار پذیرفتنی نمی باشد.

وی افزود: از حدود 10 کمیته تخصصی که وظیفه برگزاری کنگره شهدا را بر عهده دارند، تنها چهار کمیته گزارشات عمکرد خود را ارائه داده اند و سایر کمیته ها اقدامی در این خصوص نداشته اند.

ورمقانی اظهار کرد: کردستان قدم گاه شهدای اسلام است و این خاک معطر به خون مردان و زنانی است که امینت و آرامش امروز کشور را با خون خود ساخته اند.

او با اشاره به آثار و برکات برگزاری کنگره بزرگداشت 5400 شهید استان کردستان در مهر ماه امسال در شهر بیجار گفت: استان کردستان با تقدیم این تعداد شهید، متأسفانه یک موزه دفاع مقدس ندارد.

او با اشاره به اینکه دشمن با ایجاد اختلافات سیاسی، قصد ایجاد ناامیدی در مردم را دارد.

وی افزود: وظیفه همه مردم و مسئولین باید با اتحاد و همدلی، بر مشکلات و مسایل پیروز گردند.

ورمقامی خاطر نشان کرد: اولین و مهمترین نیاز کشور؛ وحدت کلمه است و اگر کسی خلاف این مهم عمل نماید، مزدور و خائن است.

بازدید [ 1480 ]
برچسب ها