اخبار

از یکم شهریورماه مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری و بخشداری های بیجار انجام خواهد گرفت

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در نشست توجیهی آموزشی اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای این شهرستان گفت : از یکم شهریورماه سال جاری بر اساس قانون و برنامه ریزی های صورت گرفته مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی و انتخاب هیئت رئیسه در فرمانداری و بخشداری های شهرستان انجامی می گیرد.
از یکم شهریورماه مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری و بخشداری های بیجار انجام خواهد گرفت

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در نشست توجیهی آموزشی اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای این شهرستان گفت : از یکم شهریورماه سال جاری بر اساس قانون و برنامه ریزی های صورت گرفته مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی و انتخاب هیئت رئیسه در فرمانداری و بخشداری های شهرستان انجامی می گیرد .

وی گفت : 154 روستای شهرستان بیجار دارای شورای اسلامی هستند و در مجموع 462 عضو شورا در این روستاها فعالیت خواهند کرد .

زندیه افزود : شهرستان بیجار همچنین دارای پنج شهر است که 27 عضو شورای اسلامی در این شهرها بر اساس قانون فعالیت خواهند داشت .

در این نشست که با حضور عزیزی معاون دفتر امور شوراها و دهیاری های استانداری کردستان و یعقوبی کارشناس امور اقتصادی  برگزار شد ،شوراهای جدید با وظایف و مجموعه قوانین شوراها و تشکیلات دهیاری ها آشنا شدند .

 

 

بازدید [ 107 ]
برچسب ها