اخبار

اعتبارات شهرستان بیجار در سال جاری رشد چشمگیری داشته است

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به افزایش چشمگیر اعتبارات در سال جاری گفت : مدیران شهرستانی باید پیگیر تخصیص و جذب اعتبارات باشند . وی با اشاره به اینکه در سال مالی جاری بیش از 21 میلیارد تومان از محل تملک داراییها وبیش از 43 میلیارد تومان از محل ماده 180 به شهرستان اختصاص یافته است گفت : خوشبختانه امسال نحوه تخصیص اعتبارات نیز روند خوبی دارد . فرماندار بیجار از تخصیص اعتبارات ویژه برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در روستاها توسط دولت خبر داد و عنوان داشت : تسهیلات اشتغالزایی با بهره کم برای روستائیان در نظر گرفته شده است . زندیه با تاکید بر اینکه مدیران ادارات شهرستان باید بصورت ماهیانه روند اجرای پروژه ها را به فرمانداری انعکاس دهند اظهار داشت : اولویت کار مدیران باید اتمام پروژه های نیمه تمام باشد . وی همچنین از برگزارکنندگان موکب در مسیر تردد زائرین عتبات عالیات قدردانی کرد . سرهنگ حسن عسکری فرمانده سپاه بیجار هم در این جلسه از اجرای 194 برنامه در هفته گرامیداشت بسیج در نقاط مختلف این شهرستان خبر داد و گفت : این برنامه ها در 147 پایگاه ، مسجد ، اماکن فرهنگی و ورزشی توسط بسیجیان اجرا خواهد شد وی توجه به اعتلای فرهنگ بسیج در عرصه های مختلف را از مهمترین اهداف اجرای برنامه ها دانست و عنوان کرد : برگزاری یادواره شهداء ، افتتاح پایگاه های مقاومت ، خدمات رسانی به مناطق محروم ، نشست های روشنگری ، اعزام تیم های پزشکی به روستاهای محروم ، تجمع بزرگ بسیجیان ، غبارروبی گلزار شهداء ، اردوهای جهادی و مسابقات فرهنگی و ورزشی از مهمترین برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان بیجار است .
اعتبارات شهرستان بیجار در سال جاری رشد چشمگیری داشته است

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به افزایش چشمگیر اعتبارات در سال جاری گفت : مدیران شهرستانی باید پیگیر تخصیص و جذب اعتبارات باشند .

وی با اشاره به اینکه در سال مالی جاری بیش از 21 میلیارد تومان از محل تملک داراییها وبیش از 43 میلیارد تومان از محل ماده 180 به شهرستان اختصاص یافته است گفت : خوشبختانه امسال نحوه تخصیص اعتبارات نیز روند خوبی دارد .

فرماندار بیجار از تخصیص اعتبارات ویژه برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در روستاها توسط دولت خبر داد و عنوان داشت : تسهیلات اشتغالزایی با بهره کم برای روستائیان در نظر گرفته شده است .

زندیه با تاکید بر اینکه مدیران ادارات شهرستان باید بصورت ماهیانه روند اجرای پروژه ها را به فرمانداری انعکاس دهند اظهار داشت : اولویت کار مدیران باید اتمام پروژه های نیمه تمام باشد .

وی همچنین از برگزارکنندگان موکب در مسیر تردد زائرین عتبات عالیات قدردانی کرد .

سرهنگ حسن عسکری فرمانده سپاه بیجار هم در این جلسه از اجرای 194 برنامه در هفته گرامیداشت بسیج در نقاط مختلف این شهرستان خبر داد و گفت : این برنامه ها در 147 پایگاه ، مسجد ، اماکن فرهنگی و ورزشی توسط بسیجیان اجرا خواهد شد

وی توجه به اعتلای فرهنگ بسیج در عرصه های مختلف را از مهمترین اهداف اجرای برنامه ها دانست و عنوان کرد : برگزاری یادواره شهداء ، افتتاح پایگاه های مقاومت ، خدمات رسانی به مناطق محروم ، نشست های روشنگری ، اعزام تیم های پزشکی به روستاهای محروم ، تجمع بزرگ بسیجیان ، غبارروبی گلزار شهداء ، اردوهای جهادی و مسابقات فرهنگی و ورزشی از مهمترین برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان بیجار است .

 

بازدید [ 956 ]
برچسب ها