اخبار

افتتاح آسفالت معابر روستایی با اعتبار 185 میلیون تومان

در افتتاح این پروژه که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مسئول اجرای آن بود ، محبیان معاون فرماندار بیجار ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی رفع محرومیت از چهره روستاها و ارائه خدمات به اهالی آن است. وی گفت: امروز به صورت همزمان طرح آسفالت معابر روستای خانداقلی، نوبهار و خوشمقام با اعتباری بالغ بر 185 میلیون تومان به بهره برداری می رسد. محبیان ضمن قدردانی از همکاری ادارات برای تسهیل جهت انجام این اقدام ، بیان داشت: زیر سازی این معابر توسط بخشداری مرکزی و دهیاری انجام شده و اداره بنیاد مسکن نیز کار آسفالت ریزی و تسطیح آن را انجام داده است.
افتتاح آسفالت معابر روستایی با اعتبار 185 میلیون تومان

در افتتاح این پروژه که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مسئول اجرای آن بود ، محبیان معاون فرماندار بیجار ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر و  پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی رفع محرومیت از چهره روستاها و ارائه خدمات به اهالی آن است.

وی گفت: امروز به صورت همزمان طرح آسفالت معابر روستای خانداقلی، نوبهار و خوشمقام با اعتباری بالغ بر 185 میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

محبیان ضمن قدردانی از همکاری ادارات برای تسهیل جهت انجام این اقدام ، بیان داشت: زیر سازی این معابر توسط بخشداری مرکزی و دهیاری انجام شده و اداره بنیاد مسکن نیز کار آسفالت ریزی و تسطیح آن را انجام داده است.

 

بازدید [ 903 ]
برچسب ها