اخبار

افتتاح دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی بیجار با اشتغالزایی 11 نفر

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر ،دو واحد تولیدی با اشتغالزایی 11 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم در شهرک صنعتی بیجار با حضور مسئولان افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور مهندس ورمقانی فرماندار، امام جمعه شهر بیجار، امام جمعه اهل سنت و مسئولان این شهرستان دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی بیجار افتتاح شد. واحد تولیدی بوجاری چند منظوره و تولید قطعات فلزی خودرو ، دو واحد تولیدی بود که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت. مسئول صندوق کارآفرینی امید بیجار در افتتاح این طرح ها ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، اظهار داشت: این دو کارگاه تولیدی با تسهیلات 200 میلیون تومانی صندوق کارآفرینی امید راه اندازی شده است. وی گفت: در طول 10 ماهه گذشته موفق به پرداخت 4 فقره تسهیلات یک میلیارد ریالی جهت ایجاد کارگاه های تولیدی زودبازده در شهرک صنعتی بیجار شده اسم. مدیری گفت: با راه اندازی این دو واحد تولیدی برای 11 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی شده است. صادق قلیچ خانی مسئول واحد تولیدی بوجاری خانگی که خود موفق به طراحی و ساخت این دستگاه شده است در افتتاح کارگاه تولیدی خود در جمع مسئولان گفت: این کارگاه بزرگترین واحد تولیدی غرب کشور است. وی تصریح کرد: تا کنون 40 دستگاه بوجاری کشاورزی به اوکراین ، 6 دستگاه به قزاقستان و 4 دستگاه به افغانستان صادر شده است. قلیچ خانی گفت: این دستگاه برای پاک کردن انواع حبوبات استفاده می شود و پس
افتتاح دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی بیجار با اشتغالزایی 11 نفر

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر ،دو واحد تولیدی با اشتغالزایی 11 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم در شهرک صنعتی بیجار با حضور مسئولان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه  مبارک فجر و با حضور مهندس ورمقانی فرماندار، امام جمعه شهر بیجار، امام جمعه اهل سنت و  مسئولان این شهرستان دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی بیجار افتتاح شد.

واحد تولیدی بوجاری چند منظوره و تولید قطعات فلزی خودرو ، دو واحد تولیدی بود که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

مسئول صندوق کارآفرینی امید بیجار در افتتاح این طرح ها ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، اظهار داشت: این دو کارگاه تولیدی با تسهیلات 200 میلیون تومانی صندوق کارآفرینی امید راه اندازی شده است.

وی گفت: در طول 10 ماهه گذشته موفق به پرداخت 4 فقره تسهیلات یک میلیارد ریالی جهت ایجاد کارگاه های تولیدی زودبازده در شهرک صنعتی بیجار شده اسم.

مدیری گفت: با راه اندازی این دو واحد تولیدی برای 11 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی شده است.

صادق قلیچ خانی مسئول واحد تولیدی بوجاری خانگی که خود موفق به طراحی و ساخت این دستگاه شده است در افتتاح کارگاه تولیدی خود در جمع مسئولان گفت: این کارگاه بزرگترین واحد تولیدی غرب کشور است.

وی تصریح کرد: تا کنون 40 دستگاه بوجاری کشاورزی به اوکراین ، 6 دستگاه به قزاقستان و 4 دستگاه به افغانستان صادر شده است.

 

قلیچ خانی گفت: این دستگاه برای پاک کردن انواع حبوبات استفاده می شود و پس 

بازدید [ 456 ]
برچسب ها