اخبار

افتتاح واحد صنعتی در بیجار به مناسبت هفته دولت

با حضور فرماندار بیجار ، معاون امور بازرگانی و اقتصادی وزارت صنعت معدن و تجارت و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی واحد تولیدی ورق سازی در شهرک صنعتی شهرستان بیجار به بهره برداری رسید .
افتتاح واحد صنعتی در بیجار به مناسبت هفته دولت

با حضور بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار ، یدالله صادقی معاون امور بازرگانی و اقتصادی وزارت صنعت معدن و تجارت ، واحد صنعتی ورق سازان معقول در شهرک صنعتی بیجار به بهره برداری رسید .

یدالله صادقی معاون بازرگانی و امور اقتصادی وزارت صنعت معدن و تجارت در بیجار ضمن تبریک هفته دولت ، یکی از مشکلات فعلی کشور در شبکه های توزیع را عدم بسته بندی مناسب کالا دانست و عنوان کرد : توجه به بسته بندی محصولات توجه به زیرساخت های تولید است .

وی گفت : واحد تولیدی ورق سازان معقول در راستای افزایش بهره وری نظام تولید و بازرگانی ، صرفه جویی در هزینه ها و فراهم کردن زیرساخت برای صادرات کالا راه اندازی شده است .

صادقی اظهار داشت : این واحد که برای راه اندازی آن پنج میلیاردو شصد میلیون تومان توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده و برای 8 نفر بصورت مستقیم ایجاد شغل کرده سالانه 6 هزار تن کارتن بسته بندی کالا و ورق های چند لایه کارتن تولید خواهد کرد .

معاون بازرگانی و اقتصادی وزارات صنعت با همراهی فرماندار امروز در سفر به بیجار از واحد صنعتی تولید نان صنعتی ارکازه بازدید کرد .

این واحد صنعتی که در زمینه تولید انواع نان سوس دار آ ارد غلات و بهبود دهنده ها فعالیت می کند برای 15 نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد کرده است .

 

 

بازدید [ 218 ]
برچسب ها