اخبار

افتتاح کارگذای تامین اجتماعی شهرستان بیجار

سیدصلاح قریشی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان کردستان در هفتمین روز از دهه مبارک فجر در آئین افتتاح کارگذاری رسمی تامین اجتماعی شهرستان بیجار با اشاره به اینکه چاپ دفترچه، تحویل لیست کارفرما و... در این مرکز انجام می شود اظهار کرد: ۹۸ درصد از خدمات انجام شده در این مرکز رایگان است . وی افزود: این مرکز ۹ نفر اشتغال زایی مستقیم را ایجاد کرده است و با ارتقا پیدا کردن این مرکز تعداد نفرات افزایش می یابد . مدیرکل تامین اجتماعی استان کردستان با بیان اینکه یکی از اهداف برای مسئولین و کارمندان تامین اجتماعی بحث کارگذاری های تامین اجتماعی است ، گفت: کارگذاری ها وظایفی را که سازمان تامین اجتماعی در شعب سازمان تامین اجتماعی انجام می دهد به بخش خصوصی واگذار شده است و تقبل هزینه های انجام شده بر عهده سازمان تامین اجتماعی است . وی با اعلام اینکه در استان کردستان ۲۰۴ هزار نفر بیمه شده اصلی وجود دارد، تصریح کرد: ۶۳۳ هزار نفر از جمعیت استان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و ۳۳ هزار نفر مستمری بگیر، بیش از ۱۳ هزار کارگاه فعال است و در شهرستان بیجار ۴۰ هزار بیمه شده تامین اجتماعی وجود دارد . قریشی با ذکر اینکه ضریب پوشش بیمه ای در استان کردستان ۳۹/۴ درصد است، ادامه داد: این رقم در مناطق شهری ۵۴ درصد است که ۵۰ درصد جمعیت استان کردستان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند . 🔹وی خبر داد: در ۱۰ ماهه اخیر ۴۷۷ میلیارد تومان پرداخت تعهدات کوتاه و بلند مدت بوده است که شامل پرداخت حقوق مستمری بگیران، بیمه بیکاری و کمک های جمعی تامین اجتماعی پرداخت شده است.
افتتاح کارگذای تامین اجتماعی شهرستان بیجار

سیدصلاح قریشی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان کردستان در هفتمین روز از دهه مبارک فجر در آئین افتتاح کارگذاری رسمی تامین اجتماعی شهرستان بیجار با اشاره به اینکه چاپ دفترچه، تحویل لیست کارفرما و... در این مرکز انجام می شود اظهار کرد: ۹۸ درصد از خدمات انجام شده در این مرکز رایگان است .

وی افزود: این مرکز ۹ نفر اشتغال زایی مستقیم را ایجاد کرده است و با ارتقا پیدا کردن این مرکز تعداد نفرات افزایش می یابد .

مدیرکل تامین اجتماعی استان کردستان با بیان اینکه یکی از اهداف برای مسئولین و کارمندان تامین اجتماعی بحث کارگذاری های تامین اجتماعی است ، گفت: کارگذاری ها وظایفی را که سازمان تامین اجتماعی در شعب سازمان تامین اجتماعی انجام می دهد به بخش خصوصی واگذار شده است و تقبل هزینه های انجام شده بر عهده سازمان تامین اجتماعی است .

وی با اعلام اینکه در استان کردستان ۲۰۴ هزار نفر بیمه شده اصلی وجود دارد، تصریح کرد: ۶۳۳ هزار نفر از جمعیت استان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و ۳۳ هزار نفر مستمری بگیر، بیش از ۱۳ هزار کارگاه فعال است و در شهرستان بیجار ۴۰ هزار بیمه شده تامین اجتماعی وجود دارد .

قریشی با ذکر اینکه ضریب پوشش بیمه ای در استان کردستان ۳۹/۴ درصد است، ادامه داد: این رقم در مناطق شهری ۵۴ درصد است که ۵۰ درصد جمعیت استان کردستان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند .

🔹وی خبر داد: در ۱۰ ماهه اخیر ۴۷۷ میلیارد تومان پرداخت تعهدات کوتاه و بلند مدت بوده است که شامل پرداخت حقوق مستمری بگیران، بیمه بیکاری و کمک های جمعی تامین اجتماعی پرداخت شده است.

 

بازدید [ 485 ]
برچسب ها