اخبار

افتتاح ۲۴ طرح در هفته دولت در بیجار

اختصاص رتبه اول فساد اداری به کردستان کذب محض است و ترویج کنندگان آن خائنین به کردستان و مردم و مسوولین پاکدست کردستان است فرماندار بیجار اعلام کرد: فساد اداری در کردستان کذب محض است و ظلم به مسوولان و مردم فرهنگی کردستان است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار، علی اکبر ورمقانی ظهر امروز در جلسه شورای اداری که با محوریت اعلام برنامه های هفته دولت در محل سالن اجتماعات شهدای گمنام فرمانداری برگزارشد ضمن تبریک عید سعید غدیر خم و هفته دولت گفت: دوم تا هشتم شهریورماه هفته دولت نام گذاری شده است ومسوولان ما باید خدمات یکساله خود را به مردم اعلام کنند. وی با تاکید بر ارتباط با رسانه های حقیقی و مجاز ی شهرستان گفت : مسوولان از ظرفیت رسانه های شهرستان، برای بیان عملکرد و خدمات یکساله خود در راستای تنویر افکار عمومی استفاه کنند. فرماندار بیجار از افتتاح ۲۴ طرح در قالب ۴۰ پروژه خبر داد وگفت: همزمان با هفته دولت ۲۴ طرح در قالب ۴۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان افتتاح می شود. رتبه اول فساد اداری در کردستان کذب محض است ورمقانی در ادامه با اشاره به سفر حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: اخیرا پژوهشی در فضای کسب وکار با جامعه آماری محدود انجام شده است، که کردستان را به دارا بودن رتبه اول فساد اداری در کشور محکوم می کند واین محکومیت،مصداق بارز ظلم به کردستان ومردم فرهنگی و مدیران پاکدست این سامان است. فرماندار بیجار تصریح کرد:سیاه نمایی وضعیت ادارات کردستان، نابخشودنی و سکوت مدیران در برابر این ادعای کذب نشان از پذیرش این ننگ دارد. ورمقانی با بیان اینکه خدمات چهل ساله نظام جمهوری اسلامی در کردستان برکسی پوشیده نیست،گفت: با اکتفا به جامعه اماری محدود نباید استان کردستان را زیر سوال ببریم و این عمل فاسد دانستن مدیران کردستانی مصداق بارز خیانت به خون شهدا است. ورمقانی گفت اینکه عده ای هدفمند در صدد بدنام کردن مدیران بومی کردستان هستند خطای نابخشودنی است مگر چند نفر از اختلاسگران کلان کشوری کردستانی هستند که اینگونه به فرزندان این دیار فرهنگی میتازید وی تاکید کرد: به یک چوب راندن کلیه مسوولان وکارکنان در استان کردستان جفا به پاک دستان این سامان است و باید از عملکرد صحیح دفاع کرد. ایشان در ادامه خطاب به امام جمعه بیجار فرمودند اگر حضرتعالی به حج مشرف نشده بودید حتما خدمتتان میرسیدند همان کاری که با امام جمعه محترم دهگلان کردند ورمقانی تاکید کرد: سازمانهای نظارتی وبازررسی،همانند چشمان بیدار و با هوشیاری تمام، سیستم اداری کردستان را رصد میکنند و بلاشک هر مشکلی را مرتفع خواهند کرد. رئیس شورای اداری بیجار افزود:ادارات ما باید اداراتی هم طراز جمهوری اسلامی شود.و اگر خدای ناخواسته افراد محدودی هم سلامت اداری نداشته باشند باید توسط مدیران و دستگاههای نظارتی رصد و اصلاح شوند وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ما بهترین قضاوت کنندگان وچشمان تیزبین و رصدکننده مسوولان هستند. و نیاز به قیم ندارند و خود خادم را از خاین تشخیص میدهند امام جمعه بیجار حاج آقا مرادی هم ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و توصیه روسای ادارات به خدمت به مردم از اعضای شورای اداری و فرماندار شهرستان تقدیر و هرگونه اتهام فساد اداری به مسوولین کردستان را محکوم کرد و فرمودند مسوولان در هفته دولت خدمات دولت که همان خدمات نظام هست را به مردم اطلاع رسانی نمایند.
افتتاح ۲۴ طرح در هفته دولت در بیجار

اختصاص رتبه اول فساد اداری به کردستان کذب محض است و ترویج کنندگان آن خائنین به کردستان و مردم و مسوولین پاکدست کردستان است

 

فرماندار بیجار اعلام کرد: فساد اداری در کردستان کذب محض است و ظلم به مسوولان و مردم فرهنگی کردستان است.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  بیجار، علی اکبر ورمقانی ظهر امروز در جلسه شورای اداری که با محوریت اعلام برنامه های هفته دولت در محل سالن اجتماعات شهدای گمنام فرمانداری برگزارشد ضمن تبریک عید سعید غدیر خم و هفته دولت گفت: دوم تا هشتم شهریورماه هفته دولت نام گذاری شده است ومسوولان ما باید خدمات یکساله خود را به مردم اعلام کنند.

 

وی با تاکید بر ارتباط با رسانه های حقیقی و مجاز ی شهرستان گفت : مسوولان از ظرفیت رسانه های شهرستان، برای بیان عملکرد و خدمات یکساله خود در راستای تنویر افکار عمومی استفاه کنند.

 

فرماندار بیجار  از افتتاح ۲۴ طرح در قالب ۴۰ پروژه خبر داد وگفت: همزمان با هفته دولت  ۲۴ طرح در قالب ۴۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان افتتاح می شود.

 

رتبه اول فساد اداری در کردستان کذب محض است

 

 

ورمقانی در ادامه با اشاره به سفر حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: اخیرا پژوهشی در فضای کسب وکار با جامعه آماری محدود انجام شده است، که کردستان را به دارا بودن رتبه اول فساد اداری در کشور محکوم می کند  واین محکومیت،مصداق بارز ظلم به کردستان ومردم فرهنگی و مدیران پاکدست این سامان است.

 

فرماندار بیجار تصریح کرد:سیاه نمایی وضعیت ادارات کردستان، نابخشودنی و سکوت مدیران در برابر این ادعای کذب نشان از پذیرش این ننگ دارد.

 

 

ورمقانی با بیان اینکه خدمات چهل ساله نظام جمهوری اسلامی در کردستان برکسی پوشیده نیست،گفت: با اکتفا به جامعه اماری محدود نباید استان کردستان را زیر سوال ببریم و این عمل فاسد دانستن مدیران کردستانی  مصداق بارز خیانت به خون شهدا است.

ورمقانی گفت اینکه عده ای هدفمند در صدد بدنام کردن مدیران بومی کردستان هستند خطای نابخشودنی است مگر چند نفر از اختلاسگران کلان کشوری کردستانی هستند که اینگونه به فرزندان این دیار فرهنگی میتازید

 

 

وی تاکید کرد: به یک چوب راندن کلیه مسوولان وکارکنان در استان کردستان جفا به پاک دستان این سامان است و باید از عملکرد صحیح دفاع کرد.

ایشان در ادامه خطاب به امام جمعه بیجار فرمودند اگر حضرتعالی به حج مشرف نشده بودید حتما خدمتتان میرسیدند همان کاری که با امام جمعه محترم دهگلان کردند

 

 

ورمقانی تاکید کرد: سازمانهای نظارتی  وبازررسی،همانند چشمان بیدار و با هوشیاری تمام، سیستم اداری کردستان را رصد میکنند و بلاشک هر مشکلی را مرتفع خواهند کرد.

 

 

رئیس شورای اداری بیجار افزود:ادارات ما باید اداراتی هم طراز جمهوری اسلامی شود.و اگر خدای ناخواسته افراد محدودی هم سلامت اداری نداشته باشند باید توسط مدیران و دستگاههای نظارتی رصد و اصلاح شوند

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ما بهترین قضاوت کنندگان وچشمان تیزبین و رصدکننده مسوولان هستند.

و نیاز به قیم ندارند و خود خادم را از خاین تشخیص میدهند

امام جمعه بیجار حاج آقا مرادی هم ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و توصیه روسای ادارات به خدمت به مردم از اعضای شورای اداری و فرماندار شهرستان تقدیر و هرگونه اتهام فساد اداری به مسوولین کردستان را محکوم کرد و فرمودند مسوولان در هفته دولت خدمات دولت که همان خدمات نظام هست را به مردم اطلاع رسانی نمایند.

بازدید [ 519 ]
برچسب ها