اخبار

افزایش نظارت بر بازار شب عید

بیژن زندیه با انتقاد از ورود بیش از اندازه برخی از اصناف به حریم پیاده روها افزود: برخی از اصنافی که به عرضه میوه اشتغال دارند، بیش از حد مجاز به حریم پیاده روها ورود پیدا کرده اند. فرماندار شهرستان بیجار از محل مناسبی برای تجمیع دست فروشان خبر داد و ابراز کرد: کلیه دست فروشان با همکاری شهرداری بیجار، در یکی از خیابان های نزدیک به مرکز شهر، ساماندهی و تجمیع خواهند شد. وی با اشاره با تمهیدات لازم جهت تامین میوه شب عید گفت: میوه سیب و پرتقال به اندازه نیاز مردم شهرستان خریداری شده است و در این خصوص نگرانی وجود ندارد. زندیه از افزایش گشت های مشترک در روزهای آینده خبرداد و اضافه کرد: کلیه اصناف و بازاریان از دید بازرسان و کارشناسان پنهان نخواهد بود. فرماندار با عنوان این که در ساعات پایانی روز، کلیه اصناف تعطیل می گردند، اظهار کرد: در هر صنفی، باید یک واحد بصورت کشیک در سطح شهر فعال باشند تا در صورت نیاز، مردم دچار زحمت نگردند. او با تشریح بازار رقابت در برگزاری نمایشگاه های عرضه محصولات غذایی و کالایی گفت: برگزاری نمایشگاه، صرفاٌ جهت رفاه حال مردم می باشد، محصولات نمایشگاهی از تخفیف های مناسبی برخودار هستند. زندیه از برگزاری نمایشگاه بهاره در روزهای هشتم الی 18 اسفند ماه در شهر بیجار خبرداد و از همه اصناف و بازاریان دعوت نمود در این نمایشگاه حضور یابند. فرماندار ادامه داد: واحدهای تولید می توانند با تخفیف های 10 الی 15 درصدی عرضه محصولات، فروش بسیار مناسبی را تجربه نمایند.
افزایش نظارت بر بازار شب عید

بیژن زندیه با انتقاد از ورود بیش از اندازه برخی از اصناف به حریم پیاده روها افزود: برخی از اصنافی که به عرضه میوه اشتغال دارند، بیش از حد مجاز به حریم پیاده روها ورود پیدا کرده اند.

فرماندار شهرستان بیجار از محل مناسبی برای تجمیع دست فروشان خبر داد و ابراز کرد: کلیه دست فروشان با همکاری شهرداری بیجار، در یکی از خیابان های نزدیک به مرکز شهر، ساماندهی و تجمیع خواهند شد.

وی با اشاره با تمهیدات لازم جهت تامین میوه شب عید گفت: میوه سیب و پرتقال به اندازه نیاز مردم شهرستان خریداری شده است و در این خصوص نگرانی وجود ندارد.

زندیه از افزایش گشت های مشترک در روزهای آینده خبرداد و اضافه کرد: کلیه اصناف و بازاریان از دید بازرسان و کارشناسان پنهان نخواهد بود.

فرماندار با عنوان این که در ساعات پایانی روز، کلیه اصناف تعطیل می گردند، اظهار کرد: در هر صنفی، باید یک واحد بصورت کشیک در سطح شهر فعال باشند تا در صورت نیاز، مردم دچار زحمت نگردند.

او با تشریح بازار رقابت در برگزاری نمایشگاه های عرضه محصولات غذایی و کالایی گفت: برگزاری نمایشگاه، صرفاٌ جهت رفاه حال مردم می باشد، محصولات نمایشگاهی از تخفیف های مناسبی برخودار هستند.

زندیه از برگزاری نمایشگاه بهاره در روزهای هشتم الی 18 اسفند ماه در شهر بیجار خبرداد و از همه اصناف و بازاریان دعوت نمود در این نمایشگاه حضور یابند.

فرماندار ادامه داد: واحدهای تولید می توانند با تخفیف های 10 الی 15 درصدی عرضه محصولات، فروش بسیار مناسبی را تجربه نمایند.

 

 

بازدید [ 1138 ]
برچسب ها