اخبار

امنیت، ثبات سیاسی و پیشرفت های علمی و صنعتی، ثمره انقلاب اسلامی ایران است که الگوی تکرار نشدنی برای تمامی مردمان آزاده جهان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی اکبر ورمقانی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته بیجار اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با توکل به خداوند و پشتوانه مردمی، توانست قله های پیشرفت و آبادانی را با سرعت و در کمتر از چهل سال پشت سر بگذارد و امروز پرچم دارد رتبه های اول، دوم و سوم جهان است. وی افزود: حوزه های علوم سیاسی، گفتمان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه، در طول عمر چهل ساله انقلاب اسلامی، توانسته است به الگوی ناب و تکرار نشدنی برای کشورهای آزادی خواهد و استکبار ستیز است. فرماندار بیجار خاطر نشان کرد: وحدت کلمه و حضور حماسی مردم انقلابی در صحنه های ملی، رمز پیروزی و عبور از گردنه های سخت است که تنها با یاری خداوند و یکپارچگی آحاد جامعه محقق شده است. او تاکید کرد: شعار نه شرقی و نه غربی امروز افتخار تاریخی جمهوری اسلامی است که موجب دست یابی به دستاوردهای مهم و اساسی در حوزه های علمی و صنعتی شده است. ورمقانی با اشاره به برخی از رتبه های برتر جمهوری اسلامی ایران در کسب علم و دانش جهانی گفت: جمهوری اسلامی ایران مفتخر است در طول چهل ساله خود بدون حمایت هیچ قدرتی، به رتبه های برتر علمی و صنعتی دست یابد. وی از برگزاری بیش از 74 برنامه در طول دهه فجر در شهرستان خبر داد و افزود: 74 طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 310 میلیون ریال در ایام دهه فجر به بهره برداری خواهند رسید که تنها گوشه ایی از اقدامات دولت تدبیر و امید در طول یک سال گذشته است. فرماندار بیجار همچنین از کلنگ زنی پروژه پتروشیمی در بیجار خبر داد و اظهار داشت: پروژه عظیم پتروشیمی با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد یورو و اشتغال بیش از 5000 نفر بزودی در شهرستان کلنگ زنی خواهد شد.
امنیت، ثبات سیاسی و پیشرفت های علمی و صنعتی، ثمره انقلاب اسلامی ایران است که الگوی تکرار نشدنی برای تمامی مردمان آزاده جهان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی اکبر ورمقانی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته بیجار اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با توکل به خداوند و پشتوانه مردمی، توانست قله های پیشرفت و آبادانی را با سرعت و در کمتر از چهل سال پشت سر بگذارد و امروز پرچم دارد رتبه های اول، دوم و سوم جهان است.

وی افزود: حوزه های علوم سیاسی، گفتمان انقلاب اسلامی و ولایت فقیه، در طول عمر چهل ساله انقلاب اسلامی، توانسته است به الگوی ناب و تکرار نشدنی برای کشورهای آزادی خواهد و استکبار ستیز است.

فرماندار بیجار خاطر نشان کرد: وحدت کلمه و حضور حماسی مردم انقلابی در صحنه های ملی، رمز پیروزی و عبور از گردنه های سخت است که تنها با یاری خداوند و یکپارچگی آحاد جامعه محقق شده است.

او تاکید کرد: شعار نه شرقی و نه غربی امروز افتخار تاریخی جمهوری اسلامی است که موجب دست یابی به دستاوردهای مهم و اساسی در حوزه های علمی و صنعتی شده است.

ورمقانی با اشاره به برخی از رتبه های برتر جمهوری اسلامی ایران در کسب علم و دانش جهانی گفت: جمهوری اسلامی ایران مفتخر است در طول چهل ساله خود بدون حمایت هیچ قدرتی، به رتبه های برتر علمی و صنعتی دست یابد.

وی از برگزاری بیش از 74 برنامه در طول دهه فجر در شهرستان خبر داد و افزود: 74 طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 310 میلیون ریال در ایام دهه فجر به بهره برداری خواهند رسید که تنها گوشه ایی از اقدامات دولت تدبیر و امید در طول یک سال گذشته است.

فرماندار بیجار همچنین از کلنگ زنی پروژه پتروشیمی در بیجار خبر داد و اظهار داشت: پروژه عظیم پتروشیمی با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد یورو و اشتغال بیش از 5000 نفر بزودی در شهرستان کلنگ زنی خواهد شد.

بازدید [ 350 ]
برچسب ها