اخبار

اولویت مسئولین خدمت به مردم است

فرماندار بیجار : همه مسئولین شهرستان بیجار، برای خدمت رسانی به مردم، در آماده باش کامل شبانه روزی خواهند بود. بیژن زندیه در جلسه ستاد بحران شهرستان با اعلام اینکه همه دستگاه های دولتی باید خودروها و تجهیزات خود را در سریع ترین وقت ممکن در اختیار ستاد بحران قرار دهد گفت: هیچ خودروی دولتی حق ندارد خارج از ماموریت، در خیابان های شهرستان تردد نماید. وی اظهار کرد: همه دستگاه ها باید در حوزه فعالیت ستاد بحران، مسئولیت پذیر بوده و از جایگاه امداد رسانی خود آگاهی کامل داشته باشد. ریس ستاد بحران با اشاره به بارش و کولاک برف در کل شهرستان گفت: نیروهای راهداری بیجار، شبانه روزی در جاده های شهرستان در حال خدمت رسانی هستند و تا این لحظه مشکل خاصی پیش نیامده است. زندیه افزود: تمامی مدیران دولتی باید در شرایط بحران، سریعاً در محل حضور یابند و اقدامات مناسب را اعمال نماید. او از آمادگی کامل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیجار جهت حضور به موقع پزشکان و متخصصان به سر حادثه خبر داد.
اولویت مسئولین خدمت به مردم است

فرماندار بیجار : همه مسئولین شهرستان بیجار، برای خدمت رسانی به مردم، در آماده باش کامل شبانه روزی خواهند بود.

بیژن زندیه در جلسه ستاد بحران شهرستان با اعلام اینکه همه دستگاه های دولتی باید خودروها و تجهیزات خود را در سریع ترین وقت ممکن در اختیار ستاد بحران قرار دهد گفت: هیچ خودروی دولتی حق ندارد خارج از ماموریت، در خیابان های شهرستان تردد نماید.

وی اظهار کرد: همه دستگاه ها باید در حوزه فعالیت ستاد بحران، مسئولیت پذیر بوده و از جایگاه امداد رسانی خود آگاهی کامل داشته باشد.

ریس ستاد بحران  با اشاره به بارش و کولاک برف در کل شهرستان گفت: نیروهای راهداری بیجار، شبانه روزی در جاده های شهرستان در حال خدمت رسانی هستند و تا این لحظه مشکل خاصی پیش نیامده است.

زندیه افزود: تمامی مدیران دولتی باید در شرایط بحران، سریعاً در محل حضور یابند و اقدامات مناسب را اعمال نماید.

او از آمادگی کامل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیجار جهت حضور به موقع پزشکان و متخصصان به سر حادثه خبر داد.

بازدید [ 883 ]
برچسب ها