اخبار

با حضور فرماندار بیجار مانور پدافند غیرعامل در کارخانه ی سیمان اجراء شد

در گرامیداشت هفته ی پدافند غیرعامل با حضور فرماندار بیجار و اعضای شورای تامین این شهرستان مانور پدافند غیرعامل در کارخانه ی سیمان کردستان به اجرا درآمد. فرماندار بیجار در جریان برگزاری این مانور گفت: حوادث هیچگاه خبر نمی کند، مانور پدافند غیر عامل، آمادگی مردم و مسئولین جهت مواجه با هر گونه حادثه ایی است. بیژن زندیه ظهر امروز در حاشیه مانور پدافند غیر عامل که در شرکت سیمان کردستان برگزار گردید در گفتگویی اظهار کرد: کیفیت امسال برگزاری مانور پدافند غیر عامل با نظر بر این اینکه باید واقعیت ها را در صحنه مشاهده نماییم، از سطح بالایی برخوردار است. وی افزود: مانور پدافند غیر عامل، با حضور جدی همه مسئولین مربوطه، سعی گردید، در صورت بروز حادثه، نیروهای امدادی و خدماتی، به سرعت در صحنه حادثه حضور یابند و مدیرت مناسب، از افزایش خسارات جانی و مالی، جلوگیری نمایند. زندیه با اشاره به اهمیت مانور پدافند غیر عامل در سطح شهرستان بیجار گفت: موقعیت شهرستان و نقاط حادثه خیز آن، نیازمند تعامل، هم افزایی، هماهنگی و همراهی همه دستگاه های خدمات رسان و امدادی است. وی بیان کرد: سنجش توان شهرستان و برسی نقاط قوت و ضعف، در برگزاری رزمایش ها و مانورهایی این چنینی است. فرماندار با اشاره به علت انتخاب شرکت سیمان جهت برگزاری مانور پدافند غیر عامل بیان کرد: شرکت سیمان کردستان بزرگترین واحد صنعتی شهرستان می باشد و موقعیت آن به گونه ایی است که احتمال حوادث مختلف در آن بسیار زیاد است و با توجه به حوادث اتفاق افتاده در سالیان گذشته، این مکان جهت اجرای مانور پدافند غیر عامل انتخاب گردیده است. او اظهار کرد: نیروهای انتظامی، نظامی، آتش نشانی، فوریت های پزشکی، حلال احمر، برق، گاز و آب که عضو ستاد بحران هستند امروز با هماهنگی و سرعت عمل مناسبی در مانور شرکت نمودند.
با حضور فرماندار بیجار مانور پدافند غیرعامل در کارخانه ی سیمان اجراء شد

در گرامیداشت هفته ی پدافند غیرعامل با حضور فرماندار بیجار و اعضای شورای تامین این شهرستان مانور پدافند غیرعامل در کارخانه ی سیمان کردستان به اجرا درآمد.

فرماندار بیجار در جریان برگزاری این مانور گفت: حوادث هیچگاه خبر نمی کند، مانور پدافند غیر عامل، آمادگی مردم و مسئولین جهت مواجه با هر گونه حادثه ایی است.

بیژن زندیه ظهر امروز در حاشیه مانور پدافند غیر عامل که در شرکت سیمان کردستان برگزار گردید در گفتگویی اظهار کرد: کیفیت امسال برگزاری مانور پدافند غیر عامل با نظر بر این اینکه باید واقعیت ها را در صحنه مشاهده نماییم، از سطح بالایی برخوردار است.

وی افزود: مانور پدافند غیر عامل، با حضور جدی همه مسئولین مربوطه، سعی گردید، در صورت بروز حادثه، نیروهای امدادی و خدماتی، به سرعت در صحنه حادثه حضور یابند و مدیرت مناسب، از افزایش خسارات جانی و مالی، جلوگیری نمایند.

زندیه با اشاره به اهمیت مانور پدافند غیر عامل در سطح شهرستان بیجار گفت: موقعیت شهرستان و نقاط حادثه خیز آن، نیازمند تعامل، هم افزایی، هماهنگی و همراهی همه دستگاه های خدمات رسان و امدادی است.

وی بیان کرد: سنجش توان شهرستان و برسی نقاط قوت و ضعف، در برگزاری رزمایش ها و مانورهایی این چنینی است.

فرماندار با اشاره به علت انتخاب شرکت سیمان جهت برگزاری مانور پدافند غیر عامل بیان کرد: شرکت سیمان کردستان بزرگترین واحد صنعتی شهرستان می باشد و موقعیت آن به گونه ایی است که احتمال حوادث مختلف در آن بسیار زیاد است و با توجه به حوادث اتفاق افتاده در سالیان گذشته، این مکان جهت اجرای مانور پدافند غیر عامل انتخاب گردیده است.

او اظهار کرد: نیروهای انتظامی، نظامی، آتش نشانی، فوریت های پزشکی، حلال احمر، برق، گاز و آب که عضو ستاد بحران هستند امروز با هماهنگی و سرعت عمل مناسبی در مانور شرکت نمودند.

بازدید [ 1441 ]
برچسب ها