اخبار

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری شورای اداری شهرستان بیجار تشکیل جلسه داد

خوش اقبال گفت: با حمایت و همراهمی مردم و مسئولین می توانیم از گردنه های سخت پیش روی انقلاب عبور خواهیم کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، حسین خوش اقبال در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بیجار ضمن اشاره به جشن چهلمین سال انقلاب اسلامی اظهار داشت: مدیران و مسئولین انقلاب اسلامی تجربه چهل ساله ایی در مدیریت یافته اند و امروز با خدمت به مردم و ملت ایران اسلامی، گردنه های سخت را با سربلندی و عزت پشت سر خواهیم گذاشت. وی افزود: در روز 22 بهمن ماه، جشن سالروز چهلمین انقلاب اسلامی باید به گونه ایی برگزار گردد که مردم و ملت از دستاوردها و پیشرفت های نظام اطلاع یابند. خوش اقبال با تشریح وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم یادآور شد: وضعیت امروز دولت و انقلاب از وضعیت دهه های 50 و 60 به مراتب در وضعیت مناسب تر و بالایی برخوردار است که لازم و ضروری است که مسئولین نسبت به آگاهی بخشی مردم بیش از پیش اقدام نمایند. او یادآور شد: مردم جمهوری اسلامی ایران، سرمایه های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند و باید برای خدمت و ارائه خدمات، بیشترین تلاش و کوشش را نمود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: مردم جمهوری اسلامی ایران باید از خدمات و دستاورد های مهم انقلاب اسلامی در طول 40 سال گذشته اطلاع کامل یابند و پیشرفت در تمامی زمینه ها را احساس نماید. وی تاکید کرد: توسعه همه جانبه استان کردستان که نیاز جدی بشمار می رود که در این راستا باید همه مسئولین با روحیه جهاد و ایثارگری، این هدف مهم را در کوتاه ترین زمان ممکن تحقق بخشند. خوش اقبال با اشاره به اینکه مسئولین پروازی نمی توانند مشکلات مردم را به خوبی درک نمایند اعلام کرد: فرمانداران باید در خصوص تغییر وضعیت مدیران پروازی اقدام نمایند زیرا چنین مدیرانی در میان مردم جایگاهی نخواهند داشت. او ادامه داد: مدیران و مسئولین باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند و با گشاده رویی به مردم خدمت نمایند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: مردم با حضور پرشکوه در 13 آبان نشان دادند که همواره در هر شرایطی پشتیبان و همیار نظام بوده و هستند. وی افزود: 5400 شهید استان کردستان سند مستحکم و عظیمی برای اثبات فداکاری و پایداری مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران است و امروز در سالروز چهلمین جشن انقلاب اسلامی، مردم حاصل دست رنج خود را خواهند دید. در ادامه فرماندار شهرستان با اشاره به اقدامات و پروژه های دولت دوازدهم در بیجار به برخی از مشکلات و مسائل مردم هم اشاره کرد و خواستار رفع سریع تر آن شد.
با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری شورای اداری شهرستان بیجار تشکیل جلسه داد

 

 

 

خوش اقبال گفت: با حمایت و همراهمی مردم و مسئولین می توانیم از گردنه های سخت پیش روی انقلاب عبور خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، حسین خوش اقبال در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان بیجار ضمن اشاره به جشن چهلمین سال انقلاب اسلامی اظهار داشت: مدیران و مسئولین انقلاب اسلامی تجربه چهل ساله ایی در مدیریت یافته اند و امروز با خدمت به مردم و ملت ایران اسلامی، گردنه های سخت را با سربلندی و عزت پشت سر خواهیم گذاشت.
وی افزود: در روز 22 بهمن ماه، جشن سالروز چهلمین انقلاب اسلامی باید به گونه ایی برگزار گردد که مردم و ملت از دستاوردها و پیشرفت های نظام اطلاع یابند.
خوش اقبال با تشریح وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم یادآور شد: وضعیت امروز دولت و انقلاب از وضعیت دهه های 50 و 60 به مراتب در وضعیت مناسب تر و بالایی برخوردار است که لازم و ضروری است که مسئولین نسبت به آگاهی بخشی مردم بیش از پیش اقدام نمایند.
او یادآور شد: مردم جمهوری اسلامی ایران، سرمایه های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند و باید برای خدمت و ارائه خدمات، بیشترین تلاش و کوشش را نمود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: مردم جمهوری اسلامی ایران باید از خدمات و دستاورد های مهم انقلاب اسلامی در طول 40 سال گذشته اطلاع کامل یابند و پیشرفت در تمامی زمینه ها را احساس نماید.
وی تاکید کرد: توسعه همه جانبه استان کردستان که نیاز جدی بشمار می رود که در این راستا باید همه مسئولین با روحیه جهاد و ایثارگری، این هدف مهم را در کوتاه ترین زمان ممکن تحقق بخشند.
خوش اقبال با اشاره به اینکه مسئولین پروازی نمی توانند مشکلات مردم را به خوبی درک نمایند اعلام کرد: فرمانداران باید در خصوص تغییر وضعیت مدیران پروازی اقدام نمایند زیرا چنین مدیرانی در میان مردم جایگاهی نخواهند داشت.
او ادامه داد: مدیران و مسئولین باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند و با گشاده رویی به مردم خدمت نمایند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: مردم با حضور پرشکوه در 13 آبان نشان دادند که همواره در هر شرایطی پشتیبان و همیار نظام بوده و هستند.
وی افزود: 5400 شهید استان کردستان سند مستحکم و عظیمی برای اثبات فداکاری و پایداری مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران است و امروز در سالروز چهلمین جشن انقلاب اسلامی، مردم حاصل دست رنج خود را خواهند دید.
در ادامه فرماندار شهرستان با اشاره به اقدامات و پروژه های دولت دوازدهم در بیجار به برخی از مشکلات و مسائل مردم هم اشاره کرد و خواستار رفع سریع تر آن شد.

 

بازدید [ 544 ]
برچسب ها