اخبار

بدون نگاه جهادی هیچ مشکلی مرتفع نخواهد شد

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: نوع نگاه و عملکرد مسوولان در راستای رفع مشکلات حائز اهمیت است و بدون نگاه جهادی هیچ مشکلی مرتفع نخواهد شد. وی با بیان اینکه نقش مدیران در عمران و آبادانی انکار ناپذیر است بیان کرد: نوع نگاه و عملکرد مسوولان در راستای رفع مشکلات حائز اهمیت است و بدون نگاه جهادی هیچ مشکلی مرتفع نخواهد شد. نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین قضاوت‌ها، قضاوت مردمی است و هر مسوولی که مردمی باشد و با عملکرد خود رضایت مردمی را کسب کند از بهترین مسوولان است. کریمی با بیان اینکه انتخاب فرماندار جدید بیجار به هیچ وجه موضوع انتخاباتی نیست اضافه کرد: مهم‌ترین پارامتر در انتخاب فرماندار بیجار تلاش و سبقه کاری وی بوده چون تلاش ما فقط برای پیشرفت شهرستان بیجار است. کریمی با تقدیر از زحمات زندیه فرماندار پیشین بیجار، خواستار تلاش بیش از پیش فرماندار جدید این شهرستان شد.
بدون نگاه جهادی هیچ مشکلی مرتفع نخواهد شد

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: نوع نگاه و عملکرد مسوولان در راستای رفع مشکلات حائز اهمیت است و بدون نگاه جهادی هیچ مشکلی مرتفع نخواهد شد.

 

وی  با بیان اینکه نقش مدیران در عمران و آبادانی انکار ناپذیر است بیان کرد: نوع نگاه و عملکرد مسوولان در راستای رفع مشکلات حائز اهمیت است و بدون نگاه جهادی هیچ مشکلی مرتفع نخواهد شد.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین قضاوت‌ها، قضاوت مردمی است و هر مسوولی که مردمی باشد و با عملکرد خود رضایت مردمی را کسب کند از بهترین مسوولان است.

کریمی با بیان اینکه انتخاب فرماندار جدید بیجار به هیچ وجه موضوع انتخاباتی نیست اضافه کرد: مهم‌ترین پارامتر در انتخاب فرماندار بیجار تلاش و سبقه کاری وی بوده چون تلاش ما فقط برای پیشرفت شهرستان بیجار است.

کریمی با تقدیر از زحمات زندیه فرماندار پیشین بیجار، خواستار تلاش بیش از پیش فرماندار جدید این شهرستان شد.

 

بازدید [ 729 ]
برچسب ها