اخبار

برخی پروژه‌ها در بیجار تبدیل به جوک شده است/قضیه فولاد تعین‌تکلیف شود

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی پروژه‌ها در بیجار به علت طولانی‌شدن زمان اجرا و افتتاح آن به طنز تبدیل شده که مصداق آن، پروژه فولاد کردستان است که مانند پروژه جاده بیجار به همدان تبدیل به یک جوک شده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حمدالله کریمی در جلسه شورای اداری شهرستان بیجار که در آمفی‌تئاتر دانشگاه فنی مهندسی برگزار شد، به برخی از مشکلات شهرستان بیجار اشاره و اظهار کرد: ماندن در بیجار نیازمند ابزار و امکاناتی است که مسؤولان موظف به فراهم کردن آن هستند چرا که در صورت وجود مشکلات و ازدیاد روز به روز آن مردم دیار گروس در بیجار نمی‌مانند. وی اضافه کرد: از 310 هزار سند ولادت، 89 هزار نفر آن باقی مانده و جمعیت بیجار به 90 هزار و 300 نفر رسیده که این نشان از محرومیت شهرستان بیجار و مهاجرت مردم به علت این محرومیت‌ها است. کریمی گفت: جدای از بحث اشتغال، مسائل دیگری هم عامل مهاجرت‌گریزی در بیجار است که امیدواریم با تلاش مدیران و مسؤولان و خود مردم فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر ماندن در بیجار گروس و آبادکردن این دیار عملی شود. رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: امیدواریم سفر آینده رئیس جمهور به کردستان منجر به افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عظیم پتروشیمی شود. کریمی عنوان کرد: برخی پروژه‌ها در بیجار به علت طولانی‌شدن زمان اجرا و افتتاح آن به طنز تبدیل شده که پروژه فولاد کردستان هم مانند پروژه جاده بیجار به همدان تبدیل به یک جوک شده است. وی اظهار کرد: شهریورماه امسال پروژه جاده بیجار ـ همدان به اتمام می‌رسد و ۸ میلیارد هم برای جاده بیجار ـ تکاب در نظر گرفته شده که به زودی آغاز و اجرایی خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۱۸ روستا گازرسانی شد و در سال جاری نیز ۲۸ روستا گازرسانی خواهد شد.
برخی پروژه‌ها در بیجار تبدیل به جوک شده است/قضیه فولاد تعین‌تکلیف شود

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی پروژه‌ها در بیجار به علت طولانی‌شدن زمان اجرا و افتتاح آن به طنز تبدیل شده که مصداق آن، پروژه فولاد کردستان است که مانند پروژه جاده بیجار به همدان تبدیل به یک جوک شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حمدالله کریمی در جلسه شورای اداری شهرستان بیجار که در آمفی‌تئاتر دانشگاه فنی مهندسی برگزار شد، به برخی از مشکلات شهرستان بیجار اشاره و اظهار کرد: ماندن در بیجار نیازمند ابزار و امکاناتی است که مسؤولان موظف به فراهم کردن آن هستند چرا که در صورت وجود مشکلات و ازدیاد روز به روز آن مردم دیار گروس در بیجار نمی‌مانند.

 

وی اضافه کرد: از 310 هزار سند ولادت، 89 هزار نفر آن باقی مانده و  جمعیت بیجار به 90 هزار و 300 نفر رسیده که این نشان از محرومیت شهرستان بیجار و مهاجرت مردم به علت این محرومیت‌ها است.

کریمی گفت: جدای از بحث اشتغال، مسائل دیگری هم عامل مهاجرت‌گریزی در بیجار است که امیدواریم با تلاش مدیران و مسؤولان و خود مردم فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر ماندن در بیجار گروس و آبادکردن این دیار عملی شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: امیدواریم سفر آینده رئیس جمهور به کردستان منجر به افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عظیم پتروشیمی شود.

کریمی عنوان کرد: برخی پروژه‌ها در بیجار به علت طولانی‌شدن زمان اجرا و افتتاح آن به طنز تبدیل شده که پروژه فولاد کردستان هم مانند پروژه جاده بیجار به همدان تبدیل به یک جوک شده است.

وی اظهار کرد: شهریورماه امسال پروژه جاده بیجار ـ همدان به اتمام می‌رسد و ۸ میلیارد هم برای جاده بیجار ـ تکاب در نظر گرفته شده که به زودی آغاز و اجرایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۱۸ روستا گازرسانی شد و در سال جاری نیز ۲۸ روستا گازرسانی خواهد شد.

 

 

 

 

بازدید [ 344 ]
برچسب ها