اخبار

برگزاری جشن انقلاب و یادواره شهداء درشهر توپ آغاج

با حضور بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار، حاج آقا مرادی امام جمعه ، روسای ادارات و مردم همیشه در صحنه توپ آغاج جشن انقلاب و یادواره شهداء در مسجد شهر توپ آغاج برگزار گردید. فرماندار بیجار در این مراسم با تاکید بر حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت : حضور پررنگ مردم در تمامی عرصه ها بویژه راهپیمایی ها علاوه بر تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب ، باعث عقب نشینی دشمنان نظام خواهد شد . وی تمامی دست آوردها و خدمات نظام در طول انقلاب را مرهون خون شهدا دانست و عنوان داشت : نام و یاد شهدا باید همواره در جامعه طنین انداز باشد . در پایان این مراسم از فرزند شهید معظم داودنیا تجلیل به عمل آمد
برگزاری جشن  انقلاب و یادواره شهداء درشهر توپ آغاج

با حضور بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار، حاج آقا مرادی امام جمعه ، روسای ادارات و مردم همیشه در صحنه توپ آغاج  جشن انقلاب و یادواره شهداء در مسجد شهر توپ آغاج برگزار گردید.

فرماندار بیجار در این مراسم با تاکید بر حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت : حضور پررنگ مردم در تمامی عرصه ها بویژه راهپیمایی ها علاوه بر تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب ، باعث عقب نشینی دشمنان نظام خواهد شد .

وی تمامی دست آوردها و خدمات نظام در طول انقلاب را مرهون خون شهدا دانست و عنوان داشت : نام و یاد شهدا باید همواره در جامعه طنین انداز باشد .

در پایان این مراسم از فرزند شهید معظم داودنیا تجلیل به عمل آمد

 

بازدید [ 1011 ]
برچسب ها