اخبار

بهره برداری از چهار دستگاه پیشرفته دیجیتال در شهرستان بیجار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار، طی یکسال گذشته پیشرفت چشمگیری در تقویت زیرساخت ها و تجهیزات پزشکی شهرستان بیجار رخ داده است و در طول سال گذشته ۹۰ میلیارد ریال تجهیزات بیمارستانی به این شهرستان اختصاص داده شد. آیین افتتاح چهار دستگاه پیشرفته رادیولوژی دیجیتال ، ماموگرافی آندوسکوپی وپریمیتری چشمی، با حضور مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار، کریمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر واحدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیران کل ومدیران ادارات در محل بیمارستان امام حسین(ع) برگزار شد‌. قائم مقام وزیر بهداشت در استان کردستان، اظهار داشت:دستگاه رادیولوژی دیجیتال با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیرشبکه بهداشت ودرمان به بیجار اختصاص داده شد. وی در خصوص مزیت های این دستگاه ها عنوان کرد: این دستگاه ها توانایی تشخیصی صحیح تر را به پزشکان می دهد ونقش بسیار مهمی در کاهش تردد بین شهری دارد و امکان ارسال کلیشه به هر نقطه از ایران را برای ما فراهم می نماید. واحدی ادامه داد: با توجه به اهمیت سرطان سینه وآمار بالای این بیماری نخستین دستگاه ماموگرافی در سطح شهرستان ها، با پیگیری استاندار کردستان،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیریت شبکه بهداشت به بیجار تخصیص داده شد. این مسئول اظهار داشت: با توجه به اهمیت بالای تکریم ارباب رجوع در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و درخواست یکی از شهروندان بیجاری دستگاه پریمتری چشمی(سنجش میدان دید) ودستگاه اندوسکوپی دیجیتال، به شهرستان بیجار داده شد. وی در پایان خاطرنشان کرد: این پایان راه نیست و همه ما برای فردایی بهتر در کهن دیار گروس در تلاشیم و هم پیمان شده ایم که راه رابرای توسعه در این دیار هموار کنیم.
بهره برداری از چهار دستگاه پیشرفته دیجیتال در شهرستان بیجار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار، طی یکسال گذشته پیشرفت چشمگیری در تقویت زیرساخت ها و تجهیزات پزشکی شهرستان بیجار رخ داده است و در طول سال گذشته ۹۰ میلیارد ریال تجهیزات بیمارستانی به این شهرستان اختصاص داده شد.

 

آیین افتتاح چهار دستگاه پیشرفته  رادیولوژی دیجیتال ، ماموگرافی آندوسکوپی وپریمیتری چشمی، با حضور مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار، کریمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر واحدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیران کل ومدیران ادارات در محل بیمارستان امام حسین(ع) برگزار شد‌.

قائم مقام وزیر بهداشت در استان کردستان، اظهار داشت:دستگاه رادیولوژی دیجیتال با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیرشبکه بهداشت ودرمان به بیجار اختصاص داده شد.

وی در خصوص مزیت های این دستگاه ها عنوان کرد: این دستگاه ها توانایی تشخیصی صحیح تر را به پزشکان می دهد ونقش بسیار مهمی در کاهش تردد بین شهری دارد و امکان ارسال کلیشه به هر نقطه از ایران را برای ما فراهم می نماید.

واحدی ادامه داد: با توجه به اهمیت سرطان سینه وآمار بالای این بیماری نخستین دستگاه ماموگرافی در سطح شهرستان ها، با پیگیری استاندار کردستان،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیریت شبکه بهداشت  به بیجار تخصیص داده شد.

این مسئول اظهار داشت: با توجه به اهمیت بالای تکریم ارباب رجوع در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی  و درخواست یکی از شهروندان بیجاری دستگاه پریمتری چشمی(سنجش میدان دید) ودستگاه اندوسکوپی دیجیتال، به شهرستان بیجار داده شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این پایان راه نیست و  همه ما برای فردایی بهتر در کهن دیار گروس در تلاشیم و هم پیمان شده ایم که راه رابرای توسعه در این دیار هموار کنیم.

بازدید [ 361 ]
برچسب ها