اخبار

بودجه بیجار جوابگوی نیاز ادارات و ارگان های شهرستان نیست

فرماندار بیجار با ذکر اینکه بودجه شهرستان بیجار ۷۰ میلیارد تومان است ، ادامه داد: این بودجه جوابگوی نیاز ادارات و ارگان های شهرستان نیست و گاهاََ برخی از پروژه های شهرستان به صورت نسیه ای فعالیت می کنند . به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی اکبر ورمقانی شامگاه دیروز (شنبه ، ۵ مرداد) در نشست با فعالان فضای مجازی شهرستان بیجار که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه مخالف پرسش و پاسخ مدیران شهرستانی در گروه های فضای مجازی نیستم اظهار کرد: بزرگ ترین مشکل فضای مجازی کشور و بیجار وجود اکانت های ناشناس است که مدیران فضای مجازی باید این مشکل را برطرف کنند . فرماندار شهرستان ببجار با بیان اینکه ضعف تعدادی از ادارات در بخش روابط عمومی مشاهده می شود گفت: اینکه برخی از ادارات بیجار کارها و فعالیت های انجام شده را اطلاع رسانی نمی کنند دلیل بر انجام نگرفتن کار نیست . وی با اعلام اینکه امسال بهای گندم کشاورزان ۱۰ روز پس از تحویل به سیلو ها پرداخت می شود ، تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به اقدامات صورت گرفته اعتراضات مردمی در زمینه حمل، برداشت و خرید گندم نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است . ورمقانی با ذکر اینکه بودجه شهرستان بیجار ۷۰ میلیارد تومان است ، ادامه داد: این بودجه جوابگوی نیاز ادارات و ارگان های شهرستان نیست . وی با تأکید بر اینکه بی نظیر ترین کارخانه آسفالت غرب کشور متعلق به شهرداری بیجار است ، خاطرنشان کرد: متاسفانه شهرداری و شورای شهر بیجار از این ظرفیت استفاده نمی کند فرماندار شهرستان بیجار با بیان اینکه بسیاری از پروژه های شهرستان بیجار درگیر معارض هستند اعلام کرد: هم اکنون ۷۰ درصد از فاضلاب شهری بیجار به تصفیه خانه وارد می شود و ۳۰ درصد مابقی درگیر معارض است .
بودجه بیجار جوابگوی نیاز ادارات و ارگان های شهرستان نیست

فرماندار بیجار با ذکر اینکه بودجه شهرستان بیجار ۷۰ میلیارد تومان است ، ادامه داد: این بودجه جوابگوی نیاز ادارات و ارگان های شهرستان نیست و گاهاََ برخی از پروژه های شهرستان به صورت نسیه ای فعالیت می کنند .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی اکبر ورمقانی شامگاه دیروز (شنبه ، ۵ مرداد)  در نشست با فعالان فضای مجازی شهرستان بیجار که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه مخالف پرسش و پاسخ مدیران شهرستانی در گروه های فضای مجازی نیستم اظهار کرد: بزرگ ترین مشکل فضای مجازی کشور و بیجار وجود اکانت های ناشناس است که مدیران فضای مجازی باید این مشکل را برطرف کنند .

 

فرماندار شهرستان ببجار با بیان اینکه ضعف تعدادی از ادارات در بخش روابط عمومی مشاهده   می شود گفت: اینکه برخی از ادارات بیجار کارها و فعالیت های انجام شده را اطلاع رسانی نمی کنند دلیل بر انجام نگرفتن کار نیست .

 

وی با اعلام اینکه امسال بهای گندم کشاورزان ۱۰ روز پس از تحویل به سیلو ها پرداخت می شود ، تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به اقدامات صورت گرفته اعتراضات مردمی در زمینه حمل، برداشت و خرید گندم نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است .

 

ورمقانی با ذکر اینکه بودجه شهرستان بیجار ۷۰ میلیارد تومان است ، ادامه داد: این بودجه جوابگوی نیاز ادارات و ارگان های شهرستان نیست .

 

وی با تأکید بر اینکه بی نظیر ترین کارخانه آسفالت غرب کشور متعلق به شهرداری بیجار است ، خاطرنشان کرد: متاسفانه شهرداری و شورای شهر بیجار از این ظرفیت استفاده نمی کند

 

فرماندار شهرستان بیجار با بیان اینکه بسیاری از پروژه های شهرستان بیجار درگیر معارض هستند اعلام کرد: هم اکنون ۷۰ درصد از فاضلاب شهری بیجار به تصفیه خانه وارد می شود و ۳۰ درصد مابقی درگیر معارض است .

بازدید [ 355 ]
برچسب ها