اخبار

بیش از 1500 نفر در بیجار، بر سر کار خواهند رفت

فرماندار شهرستان بیجار گفت: طی جلسه ایی با مدیران هلدینگ لاوین در شهرستان بیجار، بیش از 1500 نفر در بیجار، با سرمایه گذاری های متنوع، بر سر کار خواهند رفت. زندیه با اشاره به نیروی های جوان و متخصص در شهرستان بیجار اظهار کرد: جوانان بیجاری، فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر کشوری و رتبه های برتر کنکورهای سراسری می باشند که بهترین ظرفیت جهت اشتغال در طرح های سرمایه گذاری می باشند. وی به اقدامات دولت در بحث تقویت راه های ارتباطی و موقعیت ارتباطی با استان های بزرگ کشور افزود: راه های ارتباطی موجود در حال حاضر در حال بهینه سازی و دو بانده شدن می باشند و شهرستان بیجار، نطقه اتصال کشور به منطقه غرب می باشد. فرماندار بیجار با اعلام اینکه با تمام قدرت قصد داریم، هر گونه مانع و مراحل طولانی اداری را در جهت سهولت سرمایه گذاری در این شهرستان، بسیار کاهش خواهد یافت و در این خصوص هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت. در این جلسه، طرح های تولیدی شمش روی با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال، تولید اسیدسولفوریک با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال، تولید آریا سنگ گروس با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال، بسته بندی کشمش با طرفیت 1000تن در سال با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال، صنایع غذایی شامل ( رستوران، باغ تالار و غذای آماده) با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال، ساریژ طب پایدار سلامت با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال و مونتاژ بافت پرده ایی با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال مورد تصویب طریفین قرار گرفت. با اجرایی شدن 570 میلیارد ریال سرمایه گذاری در طرح های ذکر شده، بیش از 230 نفر از جوانان بیجاری به صورت مستقیم و بیش از 1500 نفر بصورت غیر مستقیم صاحب شغل خوهند شد.
بیش از 1500 نفر در بیجار، بر سر کار خواهند رفت

فرماندار شهرستان بیجار گفت: طی جلسه ایی با مدیران هلدینگ لاوین در شهرستان بیجار، بیش از 1500 نفر در بیجار، با سرمایه گذاری های متنوع، بر سر کار خواهند رفت.

 

زندیه با اشاره به نیروی های جوان و متخصص در شهرستان بیجار اظهار کرد: جوانان بیجاری، فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر کشوری و رتبه های برتر کنکورهای سراسری می باشند که بهترین ظرفیت جهت اشتغال در طرح های سرمایه گذاری می باشند.

وی به اقدامات دولت در بحث تقویت راه های ارتباطی و موقعیت ارتباطی با استان های بزرگ کشور افزود: راه های ارتباطی موجود در حال حاضر در حال بهینه سازی و دو بانده شدن می باشند و شهرستان بیجار، نطقه اتصال کشور به منطقه غرب   می باشد.

فرماندار بیجار با اعلام اینکه با تمام قدرت قصد داریم، هر گونه مانع و مراحل طولانی اداری را در جهت سهولت سرمایه گذاری در این شهرستان، بسیار کاهش خواهد یافت و در این خصوص هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت.

در این جلسه، طرح های تولیدی شمش روی با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال، تولید اسیدسولفوریک با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال، تولید آریا سنگ گروس با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال، بسته بندی کشمش با طرفیت 1000تن در سال با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال، صنایع غذایی شامل ( رستوران، باغ تالار و غذای آماده) با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال، ساریژ طب پایدار سلامت با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال و مونتاژ بافت پرده ایی با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال مورد تصویب طریفین قرار گرفت.

با اجرایی شدن 570 میلیارد ریال سرمایه گذاری در طرح های ذکر شده، بیش از 230 نفر از جوانان بیجاری به صورت مستقیم و بیش از 1500 نفر بصورت غیر مستقیم صاحب شغل خوهند شد.

بازدید [ 1449 ]
برچسب ها