اخبار

تاسیس دو کمیته علمی واجرایی باهدف توسعه وترویج پژوهش

محمد حسین محبیان معاون فرماندار شهرستان بیجار با ابراز همدردی با، بازماندگان منطقه غرب کشور وتسلیت به خانوادهای داغدیده آنان وگرامیداشت هفته پژوهش وفناوری عنوان داشت: اهمیت پژوهش بر همگان آشکار است ومی بینیم که امروزه کشورهایی که در سطح جهان در رده های بالای علمی قرار دارند به پژوهش بیش از بیش اهمیت می دهند. محبیان از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان چراغ راه یاد کردوعنوان کرد: منویات مقام معظم رهبری و برنامه های انقلاب راه را برای ماروشن کرده اندوباید تمام تلاش را به کار بندیم تا بتوانیم در راه رسیدن به چشم انداز مطلوب که همان رقابت در عرصه علمی پژوهشی با کشورهای توسعه یافته است نقش موثری را ایفا کنیم. وی گفت:دو کمیته علمی واجرایی تشکیل خواهد شد که اعضای آن با ساز وکارهای لازم آشنایی کامل را خواهند داشت و از پژوهشگران نیز حمایت به عمل خواهند آورد. ایشان از رسالت ستاد حمایت از پژوهشگران تحت عنوان ترویج وتوسعه پژوهش وحمایت از پژوهشگران یاد کرد وبیان کرد:ستاد مذکور باید با هدف ارتقای منزلت پژوهشگر،ترویج امر پژوهش وحمایت از پژوهشگران این دیار فعالیت خودرا آغاز کند‌. معاون فرماندارشهرستان بیجار ادامه داد:کمیته علمی شهرستان وظیفه دریافت اطلاعات وشناسایی طرح های برتر وانتخاب برترین پژوهشگر وداوری برعهده خواهد کمیته علمی خواهد بود وکمیته اجرایی نیز هماهنگی های لازم وبسترسازی لازمه را به انجام خواهد رساند.
تاسیس دو کمیته علمی واجرایی باهدف توسعه وترویج پژوهش

محمد حسین محبیان معاون فرماندار شهرستان بیجار با ابراز همدردی با، بازماندگان منطقه غرب کشور وتسلیت به خانوادهای داغدیده آنان وگرامیداشت  هفته پژوهش وفناوری عنوان داشت: اهمیت پژوهش بر همگان آشکار است ومی بینیم که امروزه کشورهایی که در سطح جهان در رده های بالای علمی قرار دارند به پژوهش بیش از بیش اهمیت می دهند.

 

 محبیان از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان چراغ راه یاد کردوعنوان کرد: منویات مقام معظم رهبری و برنامه های انقلاب راه را برای ماروشن کرده اندوباید تمام تلاش را به کار بندیم تا بتوانیم در راه رسیدن به چشم انداز مطلوب که همان رقابت در عرصه علمی پژوهشی با کشورهای توسعه یافته است نقش موثری را ایفا کنیم.

 

وی گفت:دو کمیته علمی واجرایی تشکیل خواهد شد که اعضای آن با ساز وکارهای لازم آشنایی کامل را خواهند داشت و از پژوهشگران نیز حمایت به عمل خواهند آورد.

 

ایشان از رسالت ستاد حمایت از پژوهشگران تحت عنوان ترویج وتوسعه پژوهش وحمایت از پژوهشگران یاد کرد وبیان کرد:ستاد مذکور باید با هدف ارتقای منزلت پژوهشگر،ترویج امر پژوهش  وحمایت از پژوهشگران این دیار فعالیت خودرا آغاز کند‌.

 

معاون فرماندارشهرستان بیجار ادامه داد:کمیته علمی شهرستان وظیفه دریافت اطلاعات وشناسایی طرح های برتر وانتخاب برترین پژوهشگر  وداوری برعهده خواهد کمیته علمی خواهد بود وکمیته اجرایی نیز هماهنگی های لازم وبسترسازی لازمه را به انجام خواهد رساند.

 

بازدید [ 1043 ]
برچسب ها