اخبار بخشداری ها

ترویج فرهنگ ایثار وشهادت یکی از رکن های اساسی مبارزه با دشمن است

مشاور ومسئول امور ایثار گران گفت: تا زمانی که دشمن حضور دارد، فرهنگ ایثار وشهادت را باید در میان مردم ترویج کرد. حجت الاسلام والمسلمین پرویز ولی زاده مشاور و مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری ،درجلسه شورای اداری که در محل سالن اجتماعات فنی مهندسی برگزارشد، با تبریک هفته بسیج و هفته وحدت اظهار داشت: امام خمینی(ره)جامعه را بیدار کرد و با اقدامات ایشان خرافات از این جامعه رخت بر بست. حجت الاسلام ولیزاده اظهار داشت: در این مقطع با هدایت امام گونه مقام معطم هبری(مدظله العالی)در میان مرم ایران اسلامی اختلاف مذاهب وفرق گوناگون وجود ندارد. این مقام مسئول با بیان اینکه در برابر تفرقه ها افکنان ایستاده ایم گفت: به برکت انقلاب اسلامی و رهنمون های مقام معطم رهبری توانستیم در برابر تفرقه افکنی ایستادگی نمایم. حجت الاسلام والمسلمین ولیزاده با اشاره به اینکه هرچه داریم از برکت خون مطهر شهدا است گفت: امروز به برکت خون شهدا امنیت اقتدار و آرامش ایران اسلامی در سطح جهان تامین شده است‌. این مقام مسئول عنوان کرد: امروزه فرهنگ ایثار وشهادت در کشورهای کفر که ما به انان باور نداریم فهنگ پاسداشت سربازان و کشته شدگان در راه دفاع از میهنشان نهادینه شده است. مشاور ومسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهور اظهار داشت: دستگاه های اجرایی هرانچه در چهار چوب قانون است را اجرایی نمایند وبیمه تکمیلی ایثارگران و جانبازان هرمجموعه برعهده دستگاه های مربوطه می باشد.
ترویج فرهنگ ایثار وشهادت یکی از رکن های اساسی مبارزه با دشمن است

مشاور ومسئول امور ایثار گران گفت: تا زمانی که دشمن حضور دارد، فرهنگ ایثار وشهادت را باید در میان مردم ترویج کرد.

حجت الاسلام والمسلمین  پرویز ولی زاده  مشاور و مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری ،درجلسه شورای اداری که در محل سالن اجتماعات فنی مهندسی برگزارشد، با تبریک هفته بسیج و هفته وحدت اظهار داشت: امام خمینی(ره)جامعه را بیدار کرد و با اقدامات ایشان خرافات از این جامعه رخت بر بست.

حجت الاسلام ولیزاده اظهار داشت: در این مقطع با هدایت امام گونه مقام معطم هبری(مدظله العالی)در میان مرم ایران اسلامی اختلاف مذاهب وفرق گوناگون وجود ندارد.

این مقام مسئول با بیان اینکه در برابر تفرقه ها افکنان ایستاده ایم گفت: به برکت انقلاب اسلامی و رهنمون های مقام معطم رهبری توانستیم در برابر تفرقه افکنی ایستادگی نمایم.

حجت الاسلام والمسلمین ولیزاده با اشاره به اینکه هرچه داریم از برکت خون مطهر شهدا است گفت: امروز به برکت خون شهدا امنیت اقتدار و آرامش ایران اسلامی در سطح جهان تامین شده است‌.

این مقام مسئول عنوان کرد: امروزه فرهنگ ایثار وشهادت در کشورهای کفر که ما به انان باور نداریم فهنگ پاسداشت سربازان و کشته شدگان در راه دفاع از میهنشان نهادینه شده است.

مشاور ومسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهور اظهار داشت: دستگاه های اجرایی هرانچه در چهار چوب قانون است را اجرایی نمایند وبیمه تکمیلی ایثارگران  و جانبازان هرمجموعه  برعهده دستگاه های مربوطه می باشد.

 

 

بازدید [ 1349 ]
برچسب ها