اخبار

توجه به اقتصاد کشاورزی از راه‌های برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد وابسته به نفت نمی‌تواند مشکلات اقتصادی کشور را مرتفع سازد بلکه توجه به اقتصاد کشاورزی از راه‌های برون‌رفت مشکلات اقتصادی کنونی است. حمدالله کریمی در جشن شکرگزاری برداشت گندم و تجلیل از نمونه‌های برتر بخش کشاورزی شهرستان بیجار که در سینما آزادی با حضور مسوولان و کشاورزان برگزار شد با بیان اینکه مدیران و مسوولان باید برای رفع مشکلات کنونی تلاش کنند گفت: آمریکا با اعمال تحریم‌ها سعی دارد با فشار اقتصادی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روی برگردانند اما تلاش آنان راه به جایی نخواهد برد. کریمی با بیان اینکه کینه و غرض مقامات آمریکایی نسبت به مردم ایران اسلامی غلط است گفت: امروز تحریم‌ها در بخش های مختلف فشار آورده و کشور را با فشارهایی مواجه کرده و ما نباید خودمان با دست خودمان به مشکلات اضافه کنیم. نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: اگر خواهان وضعیت مطلوب اقتصاد کشور هستیم باید به بحث کشاورزی و اقتصاد کشاورزی توجه کنیم . کریمی در ادامه گفت: 241 هزار تن تولید گندم به ارزش 320 میلیارد تومان معادل 23 درصد گندم تولیدی استان کردستان در شهرستان بیجار برداشت شده است. نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان بیجار با وسعت 6 هزار کیلومتری وسیع‌ترین شهرستان استان است که یک پنجم مساحت استان را به خود اختصاص داده است. کریمی ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد بانک‌ها گفت: ما نارضایتی خود را از بانک کشاورزی بیجار نسبت به کشاورزان اعلام می‌کنیم و نباید درهای بانک کشاورزی به مطالبات کشاورزان 3 قفله باشد. نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار تعیین تکلیف گلخانه قباسرخ و مجتمع گاو شیری بیجار از سوی بانک کشاورزی شد.
توجه به اقتصاد کشاورزی از راه‌های برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد وابسته به نفت نمی‌تواند مشکلات اقتصادی کشور را مرتفع سازد بلکه توجه به اقتصاد کشاورزی از راه‌های برون‌رفت مشکلات اقتصادی کنونی است.

حمدالله کریمی در جشن شکرگزاری برداشت گندم و تجلیل از نمونه‌های برتر بخش کشاورزی شهرستان بیجار که در سینما آزادی با حضور مسوولان و کشاورزان برگزار شد با بیان اینکه مدیران و مسوولان باید برای رفع مشکلات کنونی تلاش کنند گفت: آمریکا با اعمال تحریم‌ها سعی دارد با فشار اقتصادی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روی برگردانند اما تلاش آنان راه به جایی نخواهد برد.

کریمی با بیان اینکه کینه و غرض مقامات آمریکایی نسبت به مردم ایران اسلامی غلط است گفت: امروز تحریم‌ها در بخش های مختلف فشار آورده و کشور را با فشارهایی مواجه کرده و ما نباید خودمان با دست خودمان به مشکلات اضافه کنیم.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: اگر خواهان وضعیت مطلوب اقتصاد کشور هستیم باید به بحث کشاورزی و اقتصاد کشاورزی توجه کنیم .

کریمی در ادامه گفت: 241 هزار تن تولید گندم به ارزش 320 میلیارد تومان معادل 23 درصد گندم تولیدی استان کردستان در شهرستان بیجار برداشت شده است.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان بیجار با وسعت 6 هزار کیلومتری وسیع‌ترین شهرستان استان است که یک پنجم مساحت استان را به خود اختصاص داده است.

کریمی ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد بانک‌ها گفت: ما نارضایتی خود را از بانک کشاورزی بیجار نسبت به کشاورزان اعلام می‌کنیم و نباید درهای بانک کشاورزی به مطالبات کشاورزان 3 قفله باشد.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار تعیین تکلیف گلخانه قباسرخ و مجتمع گاو شیری بیجار از سوی بانک کشاورزی شد.

 

بازدید [ 522 ]
برچسب ها