اخبار

توطئه ای که در کشور شکل میگیرد منشاء آن در خارج از کشور است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، علی اکبر ورمقانی در در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت 9 دی و یوم الله 22 بهمن ضمن تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسگری(ع) اظهار داشت:دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از بدو تشکیل تا کنون یک ثانیه هم از فکر توطئه و براندازی آن نگذشتند. وی با بیان اینکه هر جریان و توطئه ای که در کشور شکل می گیرد منشاء آن در خارج از کشور است، افزود: اتاق فکر دشمنان با ترفندهای مختلف در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اند. فرماندار بیجار با تاکید بر اینکه قضایای سال 88 از بستر داغ فضای سیاسی انتخاباتی کشور برخواست ، بیان داشت: حماسه 9 دی نقطه عطفی برای جمع کردن بساط فتنه و توطئه ها در ایران بود. ورمقانی با اشاره به سخنرانی بصیرت افزایی رهبر معظم انقلاب در دی ماه سال 88 در خطبه های نماز جمعه ، اعلام کرد: حماسه 9 دی مختص به یک جریان نیست و تمام دلسوزان انقلاب در آن نقش داشتند. وی در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول این 40 سال ، افزود: منکر مشکلات مردم نیستیم اما عملکرد 40 ساله نظام در دوره های مختلف و در حوزه های گوناگون باید برای مردم تبین شود. امام جمعه بیجار نیز در این جلسه با اشاره به سخنی از امام حسن عسگری (ع) ، اظهار داشت: باتقواترین مردم افرادی هستند که به فرائض دینی مجهز باشند و از ورود به شبهات پرهیز کنند. وی به توطئه دشمنان در طول 40 سال اخیر اشاره کرد و بیان داشت: هدف اصلی دشمنان نگرفتن جشن 40 سالگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود. خطیب جمعه بیجار با تاکید بر اینکه مردم ولایتمدار شهرستان بیجار نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس داشتند بر برگزاری هر چه باشکوه تر حماسه 9 دی و جشن های انقلاب اسلامی در شهرها و بخش های شهرستان بیجار با حضور مردم و مسئولان تاکید کرد. وی با اشاره به فتنه سال 88 ، گفت: یک عده کور دل که دل در گرو دشمنان انقلاب داشتند با فریب فتنه انگلیسی آمریکایی به کف خیابان ها آمدند ، اما بصیرت مردم و پیروی از ولایت فقیه آشوب های آن سال را خاموش کرد. مرادی خاطر نشان کرد: حماسه 9 دی روز بصیرت و تبعیت از ولایت فقیه و یک روز به یاد ماندنی در تقویم انقلاب اسلامی ایران است که ابعاد آن باید به خوبی برای مردم تبین شود.
توطئه ای که در کشور شکل میگیرد منشاء آن در خارج از کشور است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، علی اکبر ورمقانی در در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت 9 دی و یوم الله 22 بهمن ضمن تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسگری(ع) اظهار داشت:دشمنان  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از بدو تشکیل تا کنون یک ثانیه هم از فکر توطئه و براندازی آن نگذشتند.

وی با بیان اینکه هر جریان و توطئه ای که در کشور شکل می گیرد منشاء آن در خارج از کشور است، افزود: اتاق فکر دشمنان با ترفندهای مختلف در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اند.

فرماندار بیجار با تاکید بر اینکه قضایای سال 88 از بستر داغ فضای سیاسی انتخاباتی کشور برخواست ، بیان داشت: حماسه 9 دی نقطه عطفی برای جمع کردن بساط فتنه و توطئه ها در ایران بود.

ورمقانی با اشاره به سخنرانی بصیرت افزایی رهبر معظم انقلاب در دی ماه سال 88 در خطبه های نماز جمعه ، اعلام کرد: حماسه 9 دی مختص به یک جریان نیست و تمام دلسوزان انقلاب در آن نقش داشتند.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول این 40 سال ، افزود: منکر مشکلات مردم نیستیم اما عملکرد 40 ساله نظام در دوره های مختلف و در حوزه های گوناگون باید برای مردم تبین شود.

امام جمعه بیجار نیز در این جلسه با اشاره به سخنی از امام حسن عسگری (ع) ، اظهار داشت: باتقواترین مردم افرادی هستند که به فرائض دینی مجهز باشند و از ورود به شبهات پرهیز کنند.

وی به توطئه دشمنان در طول 40 سال اخیر اشاره کرد و بیان داشت: هدف اصلی دشمنان نگرفتن جشن 40 سالگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

خطیب جمعه بیجار با تاکید بر اینکه مردم ولایتمدار شهرستان بیجار نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس داشتند بر برگزاری هر چه باشکوه تر حماسه 9 دی و جشن های انقلاب اسلامی در شهرها و بخش های شهرستان بیجار با حضور مردم و مسئولان تاکید کرد.

وی با اشاره به فتنه سال 88 ، گفت: یک عده کور دل که دل در گرو دشمنان انقلاب داشتند با فریب فتنه انگلیسی آمریکایی به کف خیابان ها آمدند ، اما بصیرت مردم و پیروی از ولایت فقیه آشوب های آن سال را خاموش کرد.

مرادی خاطر نشان کرد: حماسه 9 دی روز بصیرت و تبعیت از ولایت فقیه و یک روز به یاد ماندنی در تقویم انقلاب اسلامی ایران است که ابعاد آن باید به خوبی برای مردم تبین شود.

 

 

بازدید [ 428 ]
برچسب ها