اخبار

جلسه بررسی پیشرفت فیزکی پروژه های راه سازی در فرمانداری بیجار برگزار شد

در جلسه ای با حضور فرماندار بیجار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان و عوامل اجرای قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه روند احداث پروژه های راه سازی بررسی شد. بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار ضمن قدردانی از خدمات سپاه در عرصه محرومیت زدایی و توسعه زیر ساخت ها گفت 43 کیلومتر راه روستایی در محدوده این شهرستان توسط سپاه آماده سازی شده است. وی گفت: از این میزان 20 کیلومتر آن آماده آسفالت است که در صورت مساعد بودن شرایط جوی آسفالت خواهد شد. فرماندار بیجار افزود در این پروژه ها اداره راه و شهرسازی نیز مشارکت داشته و 16 کیلومتر آن نیز توسط این اداره احداث و آماده آسفالت شده است. ایشان عنوان کرد تا پایان سال 96 در مجموع 80 کیلومتر راه روستایی در این شهرستان آسفالت خواهد شد که این میزان بی سابقه بوده است. وی در پایان خاطر نشان کرد پروژه های راه سازی در محدوده بین شهری شامل جاده: بیجار همدان – بیجار دیواندره و بیجار زنجان فعال می باشدکه برای تسریع در روند اجرای آن نیازمند توجه ویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان است.
جلسه بررسی پیشرفت فیزکی پروژه های راه سازی در فرمانداری بیجار برگزار شد

در جلسه ای با حضور فرماندار بیجار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان و عوامل اجرای قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه روند احداث پروژه های راه سازی بررسی شد.

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار ضمن قدردانی از خدمات سپاه در عرصه محرومیت زدایی و توسعه زیر ساخت ها گفت 43 کیلومتر راه روستایی در محدوده این شهرستان توسط سپاه آماده سازی شده است.

وی گفت: از این میزان 20 کیلومتر آن آماده آسفالت است که در صورت مساعد بودن شرایط جوی آسفالت خواهد شد.

فرماندار بیجار افزود در این پروژه ها اداره راه و شهرسازی نیز مشارکت داشته و 16 کیلومتر آن نیز توسط این اداره احداث و آماده آسفالت شده است.

ایشان عنوان کرد تا پایان سال 96 در مجموع 80 کیلومتر راه روستایی در این شهرستان آسفالت خواهد شد که این میزان بی سابقه بوده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد پروژه های راه سازی در محدوده بین شهری شامل جاده: بیجار همدان – بیجار دیواندره  و بیجار زنجان فعال می باشدکه برای تسریع در روند اجرای آن نیازمند توجه ویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان است.

 

 

 

بازدید [ 1013 ]
برچسب ها