اخبار

جلسه تنظیم بازار شهرستان بیجار تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بیجار روز شنبه مورخ 25/8/98 به ریاست مهندس ورمقانی فرماندار در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری برگزار گردید. فرماندار بیجار بیان داشت:طرح افزایش قیمت بنزین یک طرح ملی است و مورد تأیید قوای سه گانه:مجریه،قضاییه و مقننه می باشد و از پنجشنبه شب هفته ی گذشته عملیاتی شده است. وی گفت: مبالغ اضافه شده به قیمت بنزین با تدابیری که اتخاذ خواهد شد به حساب 18 میلیون خانوار معادل 60 میلیون نفر ایرانی به عنوان یارانه ی حمایتی ، معیشتی واریز خواهد شد. ورمقانی افزود: هیچ گونه افزایش قیمتی در بحث کالا و خدمات در شهرستان بیجار به بهانه ی افزایش قیمت سوخت قابل قبول نمی باشد. فرماندار بیجار خطاب به اعضای ستاد تنظیم بازار دستور فعال نمودن گشت های مشترک بازرسی از بامداد امروز در سطح شهرستان را دادند و هر گونه گزارشات از افزایش قیمت در بخش کالا و خدمات و سایر حوزه ها را گزارش و برخورد قانونی لازم صورت پذیرد. ورمقانی گفت: به طور قطع برای سرویس مدارس نیز در هفته های آینده از طریق ستاد تنظیم بازار کشور،استان و آموزش و پرورش تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد.
جلسه تنظیم بازار شهرستان بیجار تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بیجار روز شنبه مورخ 25/8/98 به ریاست مهندس ورمقانی فرماندار در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار بیجار بیان داشت:طرح افزایش قیمت بنزین یک طرح ملی است و مورد تأیید قوای سه گانه:مجریه،قضاییه و مقننه می باشد و از پنجشنبه شب هفته ی گذشته عملیاتی شده است.

وی گفت: مبالغ اضافه شده به قیمت بنزین با تدابیری که اتخاذ خواهد شد به حساب 18 میلیون خانوار معادل 60 میلیون نفر ایرانی به عنوان یارانه ی حمایتی ، معیشتی واریز خواهد شد.

ورمقانی افزود: هیچ گونه افزایش قیمتی در بحث کالا و خدمات در شهرستان بیجار        به بهانه ی افزایش قیمت سوخت قابل قبول نمی باشد.

فرماندار بیجار خطاب به اعضای ستاد تنظیم بازار دستور فعال نمودن گشت های ایست           و بازرسی از بامداد امروز در سطح شهرستان را دادند و هر گونه گزارشات از افزایش قیمت در بخش کالا و خدمات و سایر حوزه ها را گزارش و برخورد قانونی لازم صورت پذیرد.

ورمقانی گفت: به طور قطع برای سرویس مدارس نیز در هفته های آینده از طریق ستاد تنظیم بازار کشور،استان و آموزش و پرورش تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد.    

بازدید [ 260 ]
برچسب ها