اخبار

جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان

ستاد اقامه نماز شهرستان بیجار به ریاست آقای مهندس محبیان و حضور امام جمعه شهرستان و سایر مسوولان ادارات و با دعوت از دبیر شورای اقامه نماز استان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان
در ابتدای جلسه،معاون فرماندار ضمن خوش آمدگویی به حضار توضیحاتی درباره وضعیت برگزاری نمازهای جمعه و جماعات در شهرستان با توجه به شیوع ویروس کرونا و تصمیمات ستاد کرونا در خصوص نحوه برگزاری نمازهای جمعه و جماعات در مساجد شهرستان بیان داشتند.
بعد از سخنان ایشان،حاج آقا مرادی امام جمعه شهرستان به بیان اهمیت نماز در آیات،روایات،احادیث نبوی و ائمه معصومین پرداختند.ایشان به اهمیت برگزاری نمازهای جماعت در ادارات و حضور به موقع روسا و کارمندان در هنگام نماز تاکید داشتند.و اینکه در صورت امکان و با مساعدت استاندار به طور مجدد نماز جماعت در ادارات با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردد.
در ادامه آقای عظیمی دبیر ستاد اقامه نماز استان از مسوولین ادارات درخواست داشتند؛به ترویج و توسعه اقامه نماز جماعت با حضور بیشتر همکاران در ادارات همت بگمارند. و در این باره اظهار داشتند که برای انجام این کار پشتوانه قانونی وجود دارد و تاکید مقام معظم رهبری در سخنرانی هایشان به مسوولین مبنی بر جدی گرفتن فریضه نماز می باشد.و روسای ادارات می توانند نسبت به سامان دهی مکان مناسب برای برگزاری نماز و دعوت از اساتید دینی جهت صحبت برای همکاران در مورد اهمیت نماز و مسابقات کتابخوانی با موضوع نماز برای کارمندان و خانواده هایشان اقدام نمایند.  

بازدید [ 56 ]
برچسب ها