اخبار

جلسه شورای اداری شهرستان بیجار در سالن نور برگزار گردید

با حضور بیژن زندیه فرماندار،کریمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اسدی مدیر کل دفتر امور شهری و روستایی استانداری، مدیران ادارات و مسولین جلسه شورای اداری شهرستان با محوریت تودیع و معارفه شهردارن شهر بیجار و توپ آغاج در سالن اجتماعات مجتمع تبلیغات اسلامی برگزار گردید. در این جلسه بیژن زندیه فرماندار با توجه به فرارسیدن سال نو عنوان کرد: شهرستان بیجار پذیرایی متفاوتی از مهمانان نوروزی دارد. وی افزود: بسیاری از مهمانان نوروزی که به شهرستان بیجار، مسافرت خواهند کرد، بیجاری هایی هستند که در طول چند سال اخیر مهاجرت نموده اند. زندیه با اشاره به اینکه رتبه شهرستان بیجار در جذب مسافران نوروزی، کمترین مقدار می باشد گفت: شهرستان بیجار به علت بومی پذیری و عدم اسکان های مناسب در ایام نوروز، از آمار دقیق مهمانان نورزی محروم می باشد. بیژن زندیه اعلام کرد: کلیه مدیران ادارات دولتی با برنامه ریزی مناسب، نیمه اول تعطیلات را باید در شهرستان حضور داشته باشند. وی اظهار کرد: سرمایه گذاری در بیجار، نیازمند همیاری و همکاری همه مسئولین و مردم می باشد.
جلسه شورای اداری شهرستان بیجار در سالن نور برگزار گردید

با حضور بیژن زندیه فرماندار،کریمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اسدی مدیر کل دفتر امور شهری و روستایی استانداری، مدیران ادارات و مسولین جلسه شورای اداری شهرستان با محوریت تودیع و معارفه شهردارن شهر بیجار و توپ آغاج در سالن اجتماعات مجتمع تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

در این جلسه بیژن زندیه فرماندار با توجه به فرارسیدن سال نو عنوان کرد: شهرستان بیجار پذیرایی متفاوتی از مهمانان نوروزی دارد.

وی افزود: بسیاری از مهمانان نوروزی که به شهرستان بیجار، مسافرت خواهند کرد، بیجاری هایی هستند که در طول چند سال اخیر مهاجرت نموده اند.

زندیه با اشاره به اینکه رتبه شهرستان بیجار در جذب مسافران نوروزی، کمترین مقدار می باشد گفت: شهرستان بیجار به علت بومی پذیری و عدم اسکان های مناسب در ایام نوروز، از آمار دقیق مهمانان نورزی محروم می باشد.

بیژن زندیه اعلام کرد: کلیه مدیران ادارات دولتی با برنامه ریزی مناسب، نیمه اول تعطیلات را باید در شهرستان حضور داشته باشند.

وی اظهار کرد: سرمایه گذاری در بیجار، نیازمند همیاری و همکاری همه مسئولین و مردم می باشد.

بازدید [ 1251 ]
برچسب ها