اخبار

جلسه فرماندار با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار امروز31اردیبهشت 1399 جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اُستان در فرمانداری بیجار برگزار گردید.
جلسه فرماندار با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان
در این جلسه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گزارشی از آخرین وضعیت شهرک صنعتی شماره ۱ و شماره ۲ و ناحیه صنعتی بخش کُرانی به فرماندار ارائه داد و درخواست داشتند فرمانداری در شورای برنامه ریزی شهرستان حداقل ۲ میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت ها در شهرک های مذکور مساعدت نمایند.
در این جلسه فرماندار بیجار اعلام کرد در سال جهش تولید با تخصیص ۱۵ هکتار زمین در ناحیه صنعتی یاسوکند دومین کارخانه گُندله در بخش کرانی با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث خواهد شد.
اولین کارخانه گندله در سه راه قجور با مشارکت معادن بخش کرانی و ایمیدرو و کمیته امداد در حال احداث و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
ورمقانی در ادامه افزودند:با مساعدت سازمان صمت استان جواز تاسیس کارخانه کنستانتره در بخش کرانی در روستای هشتاد جفت نیز صادر گردیده و اینها اقدامات بزرگ دیگری هستند برای جلوگیری از خام فروشی معادن.لازم به ذکر است قبلا هم دو واحد کنستانتره در معادن صبانور و کیمیا معادن بخش کرانی اجرا و در حال بهره برداری هستند.
در این جلسه مدیر عامل شرکت شهرکها  همچنین مکان یابی و نهایی شدن  شهرک صنعتی شماره ۲ بیجار درمحدوده  روستای برجگه خبر داد و افزودند  انشا الله در سال جهش تولید و با اختصاص اعتبارات و کمک شرکت شهرک های صنعتی استان برنامه ریزی های لازم صورت خواهد گرفت.

بازدید [ 57 ]
برچسب ها