اخبار

حضور فرماندار بیجار در محل واژگونی تانکر حمل سوخت

ساعت 8 صبح امروز در 5 کیلومتری جاده بیجار همدان یک دستگاه تانکر حمل بنزین واژگون شد. به گفته بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار پس از وقوع این حادثه در راستای پیشگیری از حوادثی از جمله آتش سوزی و انفجار ، بلافاصله جاده بیجار همدان توسط پلیس راه مسدود و عوامل شورای مدیرت بحران از جمله آتش نشانی ، اورژانس ، نیروی انتظامی ، راهداری ، شرکت نفت و دیگر دستگاه های مربوطه در محل حضور یافتند و اقدامات لازم در خصوص جلوگیری از بروز حادثه را انجام دادند . وی گفت : راننده این تانکر حمل مواد سوختی بعلت جراحات وارده توسط اورژانس به بیمارستان امام حسین بیجار انتقال یافت و پیگیریهای لازم در خصوص تخلیه بنزین این خودرو نیز توسط شرکت نفت در حال انجام است . زندیه عنوان کرد بر اساس بررسی های اولیه علت حادثه خواب آلودگی راننده بوده است . فرماندار بیجار اعلام کرد این مسیر فعلا غیر قابل تردد است و راه جانبی جاده برای عبور خودروها توسط پلیس راه و راهداری در نظر گرفته شده است .
حضور فرماندار بیجار در محل واژگونی تانکر حمل سوخت

 

ساعت 8 صبح امروز در 5 کیلومتری جاده بیجار همدان یک دستگاه تانکر حمل بنزین واژگون شد.

به گفته بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار پس از وقوع این حادثه در راستای پیشگیری از حوادثی از جمله آتش سوزی و انفجار ، بلافاصله جاده بیجار همدان توسط پلیس راه مسدود و عوامل شورای مدیرت بحران از جمله آتش نشانی ، اورژانس ، نیروی انتظامی ، راهداری ، شرکت نفت و دیگر دستگاه های مربوطه در محل حضور یافتند و اقدامات لازم در خصوص جلوگیری از بروز حادثه را انجام دادند .

وی گفت : راننده این تانکر حمل مواد سوختی بعلت جراحات وارده توسط اورژانس به بیمارستان امام حسین بیجار انتقال یافت و پیگیریهای لازم در خصوص تخلیه بنزین این خودرو نیز توسط شرکت نفت در حال انجام است .

زندیه عنوان کرد بر اساس بررسی های اولیه علت حادثه خواب آلودگی راننده بوده است .

فرماندار بیجار اعلام کرد این مسیر فعلا غیر قابل تردد است و راه جانبی جاده برای عبور خودروها توسط پلیس راه و راهداری در نظر گرفته شده است .

 

بازدید [ 2310 ]
برچسب ها