اخبار

حضور پرشور مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان بیجار در راهپیمایی روز قدس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار به عنوان سخنران این راهپیمایی گفت: تدبیر هوشمندانه و دوراندیشی حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، امروز موجب اتحاد جهان اسلام شده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجار سرهنگ سعید شعبانی روز جمعه در مراسم راهپیمایی روز قدس این شهرستان اظهار داشت: اگر پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی (ره) و هدایت‌های هوشمندانه مقام معظم رهبری جهان اسلام را متحول نمی‌کرد، هیچگاه کشورهای مسلمان جهان اتحاد و عزت نمی‌یافتند و امروز پیروزی‌های جبهه مقاومت وجود نداشت. وی افزود: نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، تیر خلاصی به قلب فتنه‌های استکبار جهانی شلیک کرد و هر سال با انسجام و گستردگی بیشتر اجازه نخواهد داد که مساله مهم فلسطین و قبله اول مسلمانان به فراموشی سپرده شود. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار یادآور شد: روز قدس جلوهایی از اسلام ناب محمدی است زیرا برای رهایی عزت و شرافت انسانی از چنگال شیطان است و این روز، روز نه گفتن به معامله شیطانی قرن آمریکا و اسرائیل است. او اضافه کرد: طرح معامله شوم قرن که توسط آمریکا برای حیات مرگ آلود اسرائیل در حال برنامه‌ریزی است، به فضل خداوند متعال و مقاومت جانانه فلسطینیان و مسلمانان جهان، به معجزه قرن تبدیل خواهد شد و مرگ رژیم صهیونیستی را بیش از پیش نزدیک‌تر می‌کند.
حضور پرشور مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان بیجار در راهپیمایی روز قدس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار به عنوان سخنران این راهپیمایی گفت: تدبیر هوشمندانه و دوراندیشی حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، امروز موجب اتحاد جهان اسلام شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجار سرهنگ سعید شعبانی روز جمعه در مراسم راهپیمایی روز قدس این شهرستان اظهار داشت: اگر پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی (ره) و هدایت‌های هوشمندانه مقام معظم رهبری جهان اسلام را متحول نمی‌کرد، هیچگاه کشورهای مسلمان جهان اتحاد و عزت نمی‌یافتند و امروز پیروزی‌های جبهه مقاومت وجود نداشت.

 

وی افزود: نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، تیر خلاصی به قلب فتنه‌های استکبار جهانی شلیک کرد و هر سال با انسجام و گستردگی بیشتر اجازه نخواهد داد که مساله مهم فلسطین و قبله اول مسلمانان به فراموشی سپرده شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار یادآور شد: روز قدس جلوهایی از اسلام ناب محمدی است زیرا برای رهایی عزت و شرافت انسانی از چنگال شیطان است و این روز، روز نه گفتن به معامله شیطانی قرن آمریکا و اسرائیل است.

 

او اضافه کرد: طرح معامله شوم قرن که توسط آمریکا برای حیات مرگ آلود اسرائیل در حال برنامه‌ریزی است، به فضل خداوند متعال و مقاومت جانانه فلسطینیان و مسلمانان جهان، به معجزه قرن تبدیل خواهد شد و مرگ رژیم صهیونیستی را بیش از پیش نزدیک‌تر می‌کند.

 

بازدید [ 361 ]
برچسب ها