اخبار

خدمات رسانی به مردم روستای خوشمقام در اولویت کار ادارات

فرماندار بیجار عصر امروز در جلسه ستاد بحران که با موضوع سیل اخیر که در روستای خوش مقام بیجار رخ داده بود گفت: همه باید برای رفع مشکلات مردم آسیب دیده و تسهیل امور رفاهی این روستا از تمامی ظرفیت و امکانات خود استفاده نمایم. مهندس علی اکبر ورمقامی افزود: مردم سرمایه نظام هستند، وظیفه امروز ما خدمت گذاری و یاری رساندن به همشهریان بیجاری است. او با اشاره به مشکلات فعلی مردم آسیب دیده اظهار داشت: مشکل اسکان مناسب، برق و آب از مهمترین مسائلی است که باید در کمترین زمان ممکن رفع گردد. مهندس ورمقانی افزود: تسهیلات ویژه ای برای همیاری هشت خانوار آسیب دیده در نظر گرفته شده است. وی اظهار داشت: آمادگی لازم در مواجه با بلایای طبیعی، در شهرستان بیجار باید تقویت و ارتقاء یابد. ورمقانی به تمامی دستگاه ها دستور دارد در صورت هزینه کرد جهت رفاه حال مردم آسیب دیده روستای خوش مقام، بیش از 10برابر در اعتبارات شهرستان دستگاه های فعال را حمایت نماید. فرماندار شهرستان بیجار گفت: کلیه دستگاه های خدمات رسان، امکانات و تجهیزات ویژه نقش آفرینی در چنین بحران هایی را به فرمانداری اعلام نمایند. مهندس ورمقانی افزود: دستگاه های خدمات رسان ظرف کمتر از ۲۴ ساعت با استفاده از اعتبارات داخلی و تجهیزات موجود، نسبت به رفع مشکلات مردم آسیب دیده اقدام نمایند‌
خدمات رسانی به مردم روستای خوشمقام در اولویت کار ادارات

فرماندار بیجار عصر امروز در جلسه ستاد بحران که با موضوع سیل اخیر که  در روستای خوش مقام بیجار رخ داده بود گفت: همه باید برای رفع مشکلات مردم آسیب دیده و تسهیل امور رفاهی این روستا از تمامی ظرفیت و امکانات خود استفاده نمایم.

مهندس علی اکبر ورمقامی افزود: مردم سرمایه نظام هستند، وظیفه امروز ما خدمت گذاری و یاری رساندن به همشهریان بیجاری است.

او با اشاره به مشکلات فعلی مردم آسیب دیده اظهار داشت: مشکل اسکان مناسب، برق و آب از مهمترین مسائلی است که باید در کمترین زمان ممکن رفع گردد.

مهندس ورمقانی افزود: تسهیلات ویژه ای  برای همیاری هشت خانوار آسیب دیده در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت: آمادگی لازم در مواجه با بلایای طبیعی، در شهرستان بیجار باید تقویت و ارتقاء یابد.

ورمقانی به تمامی دستگاه ها دستور دارد در صورت هزینه کرد جهت رفاه حال مردم آسیب دیده روستای خوش مقام، بیش از 10برابر در اعتبارات شهرستان دستگاه های فعال را حمایت نماید.

فرماندار  شهرستان بیجار گفت: کلیه دستگاه های خدمات رسان، امکانات و تجهیزات ویژه نقش آفرینی در چنین بحران هایی را به فرمانداری اعلام نمایند.

مهندس ورمقانی افزود: دستگاه های خدمات رسان ظرف کمتر از ۲۴ ساعت با استفاده از اعتبارات داخلی و تجهیزات موجود، نسبت به رفع مشکلات مردم آسیب دیده اقدام نمایند‌

بازدید [ 675 ]
برچسب ها