اخبار

در دومین روز از دهه مبارک فجر نمایشگاه صنعت و دانشگاه با حضور مسئولان در جهاد دانشگاهی بیجار افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، عصر امروز با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان نمایشگاه صنعت به همت مرکز شکوفایی و نوآوری بیجار در محل جهاد دانشگاهی این شهر افتتاح شد. مدیر جهاد دانشگاهی بیجار در افتتاح این نمایشگاه ضمن تبریک چهلمین بهار آزادی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این نمایشگاه با همکاری دانشگاه ها، صنعتگران و مخترعین در سطح شهرستان بیجار برگزار شده است. وی افزود: جهاد دانشگاهی، حامی صنعت گران و مخترعین در حوزه های مختلف است تا بتوانند محصولات خود را به نمایش بگذارند. شریفیان با بیان اینکه شهرستان بیجار در حوزه آموزشی، فرهنگی واشتغال نیازمند فعالیت بیشتری است: با توجه به سیاست های کلی جهاد دانشگاهی، این نهاد در شهرستان بیجار نیز در حوزه اشتغال ،مشاغل خانگی، آموزش ضمن خدمت کارکنان و توسعه نوین در حال فعالیت مستمر است . نمایشگاه صنعت و دانشگاه از تارخ 13 تا 22 بهمن صبح و بعدظهر آماده بازدید عموم علاقمندان است.
در دومین روز از دهه مبارک فجر نمایشگاه صنعت و دانشگاه با حضور مسئولان در جهاد دانشگاهی بیجار افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، عصر امروز با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان نمایشگاه صنعت به همت مرکز شکوفایی و نوآوری بیجار در محل جهاد دانشگاهی این شهر افتتاح شد.

مدیر جهاد دانشگاهی بیجار در افتتاح این نمایشگاه ضمن تبریک چهلمین بهار آزادی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این نمایشگاه با همکاری دانشگاه ها، صنعتگران و مخترعین در سطح شهرستان بیجار برگزار شده است.

وی افزود: جهاد دانشگاهی، حامی صنعت گران و مخترعین در حوزه های مختلف است تا بتوانند محصولات خود را به نمایش بگذارند.

شریفیان با بیان اینکه شهرستان بیجار در حوزه آموزشی، فرهنگی واشتغال نیازمند فعالیت بیشتری است: با توجه به سیاست های کلی جهاد دانشگاهی، این نهاد در شهرستان بیجار نیز در حوزه اشتغال ،مشاغل خانگی، آموزش ضمن خدمت کارکنان و توسعه نوین در حال فعالیت مستمر است  .

نمایشگاه صنعت و دانشگاه از تارخ 13 تا 22 بهمن صبح و بعدظهر آماده بازدید عموم علاقمندان است.

 

بازدید [ 331 ]
برچسب ها