اخبار

راه اندازی سیستم فتوولتائیک در بیجار

با حضور مهندس ورمقانی فرماندار، اعضای شورای تامین، روسای ادارت شهرستان بیجار سیستم فتوولتائیک ( تولید انرژی خورشیدی ) با ظرفیت تولید 10 کیلو وات برق ظهر امروز در پشت بام ساختمان اداری شرکت گاز بیجار به بهره برداری رسید. پروژه تولید برق از انرژی تابشی خورشید با اعتباری بالغ بر 750 میلیون ریال جهت تامین انرژی برق مورد نیاز شرکت گاز به بهره برداری رسید و مازاد تولید برق این سیستم در خارج از ساعات اداری به شبکه برق شهرستان متصل خواهد شد. مهندس ورمقانی فرماندار بیجار گفت: بیجار بیش از سه هزار ساعت آفتاب در 300 روز سال دارد که یکی از فرصت های مناسب سرمایه گذاری و ایجاد درآمدی ثابت و مطمئن در حوزه تولید برق از انرژی خورشیدی است. ورمقانی افزود: فضای مسطح و گسترده سقف منازل مسکونی، مساجد، ادارات و اماکن تفریحی و ورزشی این شهرستان یک پتانسیل مناسب برای تولید برق و ایجاد درآمدی پر سود از انرژی رایگان خورشیدی محسوب می شود. مهندس ابراهیمی ریس شرکت توزیع برق شهرستان در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه شرکت توزیع برق کشور آماده عقد قرارداد 20 ساله خرید تضمینی برق تولیدی از انرژی خورشیدی از همه سرمایه گذاران این حوزه است، اظهار داشت: هر میزان تولید برق توسط سرمایه گذاران طی یک قرار داد مستقیم و بدون واسطه به مدت 20 سال متوالی توسط این شرکت با قیمت هر کیلو وات هشت هزار ریال خریداری می شود
راه اندازی سیستم فتوولتائیک در بیجار

با حضور مهندس ورمقانی فرماندار، اعضای شورای تامین، روسای ادارت شهرستان بیجار سیستم فتوولتائیک ( تولید انرژی خورشیدی ) با ظرفیت تولید 10 کیلو وات برق ظهر امروز در پشت بام ساختمان اداری شرکت گاز بیجار به بهره برداری رسید.

پروژه تولید برق از انرژی تابشی خورشید با اعتباری بالغ بر 750 میلیون ریال جهت تامین انرژی برق مورد نیاز شرکت گاز به بهره برداری رسید و مازاد تولید برق این سیستم در خارج از ساعات اداری به شبکه برق شهرستان متصل خواهد شد.

 مهندس ورمقانی فرماندار بیجار گفت: بیجار بیش از سه هزار ساعت آفتاب در 300 روز سال دارد که یکی از فرصت های مناسب سرمایه گذاری و ایجاد درآمدی ثابت و مطمئن در حوزه تولید برق از انرژی خورشیدی است.

ورمقانی افزود: فضای مسطح و گسترده سقف منازل مسکونی، مساجد، ادارات و اماکن تفریحی و ورزشی این شهرستان یک پتانسیل مناسب برای تولید برق و ایجاد درآمدی پر سود از انرژی رایگان خورشیدی محسوب می شود.

مهندس ابراهیمی ریس شرکت توزیع برق شهرستان در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه شرکت توزیع برق کشور آماده عقد قرارداد 20 ساله خرید تضمینی برق تولیدی از انرژی خورشیدی از همه سرمایه گذاران این حوزه است، اظهار داشت: هر میزان تولید برق توسط سرمایه گذاران طی یک قرار داد مستقیم و بدون واسطه به مدت 20 سال متوالی توسط این شرکت با قیمت هر کیلو وات هشت هزار ریال خریداری می شود

بازدید [ 581 ]
برچسب ها