اخبار

روابط عمومی ها و رسانه، بازوی توانمند توسعه در کشور هستند

فرماندار بیجار گفت: نقش روابط عمومی ها و اصحاب در توسعه وآگاهی بخشی به افکار عمومی انکار ناپذیر است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار، علی اکبر ورمقانی در آیین گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: امروزه نقش بی بدیل روابط عمومی در موفقیت سازمان بر کسی پوشیده نیست واداره های (دولتی،خصوصی )،موفق است که روابط عمومی پویا و قوی داشته باشد. وی روابط عمومی را بازوی راست توسعه خواند و افزود: روابط عمومی نقشی انکار ناپذیر در ابعاد مختلف توسعه را ایفا می کند. فرماندار بیجار روابط عمومی را هنر هشتم خواند وادامه داد: در این بازه زمانی روابط عمومی نیاز روز جامعه و هنر انعکاس مثبت سازمان در افکار عمومی است. وی با تاکید بر اینکه روابط عمومی در بطن مدیریت قراردارد گفت: مدیران با نگاهی مثبت به روابط عمومی در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی صحیح و به موقع در حرکت باشند. ورمقانی در ادامه تورم نقطه به نقطه را دستاویزی برای دشمنان خواند واظهار داشت: دشمنان وکانال های معاند با بهره گیری از امارهای منتشره بدون توجه به چگونگی شرایط در مقایسه استانها و مشخص شدن تورم نقطه به نقطه اقداماتی را انجام دادند،اما از اصل ماجرا وچگونگی مقایسه بی خبر بودند. در پایان این مراسم از مسولان روابط عمومی ادارات برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد.
روابط عمومی ها و رسانه، بازوی توانمند توسعه در کشور هستند

 فرماندار بیجار گفت: نقش روابط عمومی ها و اصحاب در توسعه وآگاهی بخشی به افکار عمومی انکار ناپذیر است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار، علی اکبر ورمقانی در آیین گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: امروزه نقش بی بدیل روابط عمومی  در موفقیت سازمان بر کسی پوشیده نیست واداره های (دولتی،خصوصی )،موفق است که  روابط عمومی پویا و قوی داشته باشد.

وی روابط عمومی را بازوی راست توسعه خواند و افزود: روابط عمومی نقشی انکار ناپذیر در ابعاد مختلف توسعه را ایفا می کند.

فرماندار بیجار روابط عمومی را هنر هشتم خواند وادامه داد: در این بازه زمانی روابط عمومی نیاز روز جامعه  و هنر انعکاس مثبت  سازمان در افکار عمومی است.

وی با تاکید بر اینکه  روابط عمومی در بطن مدیریت قراردارد گفت: مدیران با نگاهی مثبت به روابط عمومی در راستای  شفاف سازی و اطلاع رسانی صحیح و به موقع در حرکت باشند.

ورمقانی در  ادامه تورم نقطه به نقطه را دستاویزی برای دشمنان خواند واظهار داشت: دشمنان وکانال های معاند با بهره گیری از امارهای منتشره بدون توجه به چگونگی شرایط در مقایسه استانها و مشخص شدن تورم نقطه به نقطه اقداماتی را انجام دادند،اما از اصل ماجرا وچگونگی مقایسه بی خبر بودند.

در پایان این مراسم از مسولان روابط عمومی ادارات  برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد.

بازدید [ 355 ]
برچسب ها