اخبار

روز جهانی قدس، شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین» است

معاون سیاسی امنیتی فرماندار بیجارگفت: نظام سلطه در نظر دارد با تغییر طرح صلح خاورمیانه، معامله قرن را برای حمایت از رژیم جعلی صهیونیستی به رسمیت بشناسد که ابعاد این قضیه باید برای آگاه سازی افکار مردم تشریح شود. محمد حسین محبیان روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس در این شهرستان اظهار داشت: دولت آمریکا قصد دارد برای به رسمیت شناختن این رژیم جعلی، طرح معامله قرن را با استفاده از تهدید بر مردم مظلوم فلسطین تحمیل کنند. وی افزود: راهپیمایی روز قدس، تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) در آینده نگری نظام سلطه از دستاورد های مهم انقلاب اسلامی ایران است که هر سال در جمعه آخر ماه مبارک رمضان با حضور همه آحاد جامعه، احذاب سیاسی و گروه های مردمی برای فریاد مطالبه حقوق مردم مظلوم فلسطین برگزار می شود. معاون فرماندار بیجار گفت: تمام ظرفیت های شهرستان با بسیج ادارات خدمات رسان برای هر چه بهتر برگزار شدن راهپیمایی روز قدس مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سرهنگ شعبانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سپاه بیجار در این جلسه یادآور شد: اهمیت راهپیمایی روز قدس امسال به مراتب از سالیان گذشته به دلیل فشارهای دولت آمریکا برای تحمیل معامله قرن بیشتر است و در این قضیه مسئولان، خواص و رسانه ها باید برای تشریح مسایل این معامله ننگین اذهان عمومی را آگاه کنند. وی در تشریح طرح معامله قرن آمریکا گفت: از مهمترین مسایلی که در این معامله علیه مردم مظلوم فلسطین با تهدید قطع هر گونه کمک های مردم و راه های ارتباطی با سایر کشورهای مسلمان مطرح شده خلع سلاح مقاومت و نداشتن هیچگونه تجهیزات دفاعی برای مقابله با اسراییل غاصب است. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار اضافه کرد: شعار امسال راهپیمایی روز قدس با محوریت «روز جهانی قدس، شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین» است و تبیین موفقیت های مقاومت فلسطین و دستاوردها و توانمندی های آن باید محور سخنرانی ها و نشست های مدیران و مسئولین قرار گیرد.
روز جهانی قدس، شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین» است

معاون سیاسی امنیتی فرماندار بیجارگفت: نظام سلطه در نظر دارد با تغییر طرح صلح خاورمیانه، معامله قرن را برای حمایت از رژیم جعلی صهیونیستی به رسمیت بشناسد که ابعاد این قضیه باید برای آگاه سازی افکار مردم تشریح شود.

 

 محمد حسین محبیان روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس در این شهرستان اظهار داشت: دولت آمریکا قصد دارد برای به رسمیت شناختن این رژیم جعلی، طرح معامله قرن را با استفاده از تهدید بر مردم مظلوم فلسطین تحمیل کنند.

وی افزود: راهپیمایی روز قدس، تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) در آینده نگری نظام سلطه از دستاورد های مهم انقلاب اسلامی ایران است که هر سال در جمعه آخر ماه مبارک رمضان با حضور همه آحاد جامعه، احذاب سیاسی و گروه های مردمی برای فریاد مطالبه حقوق مردم مظلوم فلسطین برگزار می شود.

معاون فرماندار بیجار گفت: تمام ظرفیت های شهرستان با بسیج ادارات خدمات رسان برای هر چه بهتر برگزار شدن راهپیمایی روز قدس مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

سرهنگ شعبانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سپاه بیجار در این جلسه یادآور شد: اهمیت راهپیمایی روز قدس امسال به مراتب از سالیان گذشته به دلیل فشارهای دولت آمریکا برای تحمیل معامله قرن بیشتر است و در این قضیه مسئولان، خواص و رسانه ها باید برای تشریح مسایل این معامله ننگین اذهان عمومی را آگاه کنند.

وی در تشریح طرح معامله قرن آمریکا گفت: از مهمترین مسایلی که در این معامله علیه مردم مظلوم فلسطین با تهدید قطع هر گونه کمک های مردم و راه های ارتباطی با سایر کشورهای مسلمان مطرح شده خلع سلاح مقاومت و نداشتن هیچگونه تجهیزات دفاعی برای مقابله با اسراییل غاصب است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار اضافه کرد: شعار امسال راهپیمایی روز قدس با محوریت «روز جهانی قدس، شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین» است و تبیین موفقیت های مقاومت فلسطین و دستاوردها و توانمندی های آن باید محور سخنرانی ها و نشست های مدیران و مسئولین قرار گیرد.

 

بازدید [ 305 ]
برچسب ها