اخبار

رییس جدید اداره تعزیرات حکومتی بیجار معرفی شد

تودیع و معارفه رییس جدید اداره تعزیرات حکومتی امروز با حضور فرماندار شهرستان بیجار، مدیرکل تعزیرات حکومتی و مدیر کل امنیتی و انتظامی استان کردستان، برگزار گردید. فرماندار شهرستان بیجار در این جلسه با انتقاد از افزایش قیمت برخی اجناس توسط تعدادی از اصناف گفت: مردم از افزایش قیمت برخی از کالاها ناراضی هستند و تعزیرات حکومتی باید با متخلفان برخورد نماید. بیژن زندیه افزود: شرایط نارضایتی های اخیر در جامعه، اداره صنعت و معدن و تجارت باید در خصوص قیمت گذاری های برخی از کالاهای اساسی، تجدید نظر نماید. سید نجیم حسینی مدیر کل تعزیرات حکومتی در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بیجار گفت: برخورد جدی تعزیرات حکومتی با کالاهای قاچاق و کالاهایی که با سلامتی و بهداشتی مردم مرتبط هستند بیش از پیش تقویت و افزایش یافته است. حسینی با اشاره به گشت های متعدد تعزیرات حکومتی در سطح استان و کشف کالاهای بهداشتی قاچاق گفت: بسیاری از کالاهای بهداشتی که بصورت قاچاق وارد کشور می شوند خطر ابتلا به سرطان های پوستی و خونی را برای مصرف کنندگان در پی خواهند داشت، زیرا چنین کالاهایی بصورت غیر بهداشتی تولید و با قیمتی ارزان به کشور قاچاق می شوند. در پایان جلسه فرماندار شهرستان بیجار با معرفی محمدی قره وند به عنوان رییس جدید اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بیجار، از زحمات رییس قبلی این اداره تقدیرتشکر به عمل آورد.
رییس جدید اداره تعزیرات حکومتی بیجار معرفی شد

تودیع و معارفه رییس جدید اداره تعزیرات حکومتی امروز با حضور فرماندار شهرستان بیجار، مدیرکل تعزیرات حکومتی و مدیر کل امنیتی و انتظامی استان کردستان، برگزار گردید.

فرماندار شهرستان بیجار در این جلسه با انتقاد از افزایش قیمت برخی اجناس توسط تعدادی از اصناف گفت: مردم از افزایش قیمت برخی از کالاها ناراضی هستند و تعزیرات حکومتی باید با متخلفان برخورد نماید.

بیژن زندیه افزود: شرایط نارضایتی های اخیر در جامعه، اداره صنعت و معدن و تجارت باید در خصوص قیمت گذاری های برخی از کالاهای اساسی، تجدید نظر نماید.

سید نجیم حسینی  مدیر کل تعزیرات حکومتی در  مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بیجار گفت: برخورد جدی تعزیرات حکومتی با کالاهای قاچاق و کالاهایی که با سلامتی و بهداشتی مردم مرتبط هستند بیش از پیش تقویت و افزایش یافته است.

حسینی با اشاره به گشت های متعدد تعزیرات حکومتی در سطح استان و کشف کالاهای بهداشتی قاچاق گفت: بسیاری از کالاهای بهداشتی که بصورت قاچاق وارد کشور می شوند خطر ابتلا به سرطان های پوستی و خونی را برای مصرف کنندگان در پی خواهند داشت، زیرا چنین کالاهایی بصورت غیر بهداشتی تولید و با قیمتی ارزان به کشور قاچاق می شوند.

در پایان جلسه فرماندار شهرستان بیجار با معرفی محمدی قره وند به عنوان رییس جدید اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بیجار، از زحمات رییس قبلی این اداره تقدیرتشکر به عمل آورد.

 

 

بازدید [ 1209 ]
برچسب ها