اخبار

ستاد هماهنگی راهپیمایی 13 آبان در فرمانداری بیجار تشکیل جلسه داد

بیژن زندیه ظهر امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز 13 آبان در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری بیجار اظهار کرد: هر کدام از حوادث دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، در پیروزی حق بر باطل تأثیر بسزایی داشته اند و امروز یکی از ارزش های انقلاب به شمار می روند. وی افزود: روز 13 آبان، به نام دانش آموزان و دانشجویان شهیدی ثبت شده است که در زمان خود، هوشیار و آگاه در صحنه حضور یافتند و در راه پیروزی انقلاب اسلامی، از جان خود گذشتند. زندیه با اشاره به حوادث ایام پرشور انقلاب اسلامی گفت: اسنادی که توسط داشنجویان در لانه جاسوسی آمریکا کشف شد، نشان داد که بیگانگان همیشه در فکر منافع خود هستند و نوع حکومت ها برای آنها مهم نیست. فرماندار بیجار با مخاطب قرار دادن مسئولین آموزشی و فرهنگی شهرستان در خصوص آشنایی دانش آموزان و نوجوانان نسل سوم و چهارم انقلاب با ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بیان کرد: نباید حوادث عظیم تاریخ انقلاب اسلامی به یک هفته، یک روز و یا نیم روز راهپیمایی ختم شود، نسل نوجوان ما باید به صورت منظم و متناوب با مراحل مختلف انقلاب اسلامی آشنا گردد و این وظفیه مهم امروز همه مسئولان است.
ستاد هماهنگی راهپیمایی 13 آبان در فرمانداری بیجار تشکیل جلسه داد

بیژن زندیه ظهر امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز 13 آبان در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری بیجار اظهار کرد: هر کدام از حوادث دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، در پیروزی حق بر باطل تأثیر بسزایی داشته اند و امروز یکی از ارزش های انقلاب به شمار می روند.

وی افزود: روز 13 آبان، به نام دانش آموزان و دانشجویان شهیدی ثبت شده است که در زمان خود، هوشیار و آگاه در صحنه حضور یافتند و در راه پیروزی انقلاب اسلامی، از جان خود گذشتند.

زندیه با اشاره به حوادث ایام پرشور انقلاب اسلامی گفت: اسنادی که توسط داشنجویان در لانه جاسوسی آمریکا کشف شد، نشان داد که بیگانگان همیشه در فکر منافع خود هستند و نوع حکومت ها برای آنها مهم نیست.

فرماندار بیجار با مخاطب قرار دادن مسئولین آموزشی و فرهنگی شهرستان در خصوص آشنایی دانش آموزان و نوجوانان نسل سوم و چهارم انقلاب با ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بیان کرد: نباید حوادث عظیم تاریخ انقلاب اسلامی به یک هفته، یک روز و یا نیم روز راهپیمایی ختم شود، نسل نوجوان ما باید به صورت منظم و متناوب با مراحل مختلف انقلاب اسلامی آشنا گردد و این وظفیه مهم امروز همه مسئولان است.

بازدید [ 1831 ]
برچسب ها