اخبار

سفر یک روزه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به شهرستان بیجار و حضور در جلسه مشترک شورای تامین و ستاد مبارزه با ویروس کرونا در بیجار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جناب مهندس خوش اقبال معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری امروز دوشنبه 19 اسفند به بیجار سفر کرد در ابتدای ورود در جلسه مشترک ستاد مبارزه با ویروس کرونا و شورای تامین بیجار حضور یافت در این جلسه فرماندار و مدیران ادارات: صمت،بهداشت ودرمان،تعزیرات حکومتی،رییس شورای شهر بیجار و رییس شورای شهرستان گزارشی از آخرین وضعیت شهرستان به جلسه ارایه و سپس جناب خوش اقبال ضمن تشکر از حاضرین توصیه ها ونکات مهمی را به جلسه ارایه نمودند . معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارضمن بیان اینکه امکان قرنطینه شهرستان مقدور نیست واساسا فایده ای ندارد و در شهرستانهایی که اجرا کرده اند عملا موفق نبوده است.افزود بایستی از طریق ائمه محترم جمعه و جماعت و معتمدین و توده های مردم اطلاع رسانی عمومی صورت پذیرد وی بیان داشتند تمام بیجاریهای خارج از شهرستان از اقوام و فامیلهای ساکنین شهرستان هستند لذا از خود مردم انتظار داریم به اقوامشان اطلاع رسانی و درخواست نمایند به شهرستان مسافرت نکنند. معاون محترم استاندار ضمن تشکر از زحمات ایثارگرانه کادر درمانی،پرستاران و پزشکان بیجاری بیان کرد: باید مبارزه با ویروس کرونا را مردمی و اجتماعی محور کنیم و همه سازمانها و ارگانها و توده های مردم در کنار حوزه بهداشت ودرمان قرار گیرند ایشان در ادامه در جلسه شورای تامین شرکت و ضمن شنیدن سخنان بخشداران و دغدغه های شورای تامین از زحمات این عزیزان در انتخابات تشکر کردند. وی بیان داشتند:حماسه عظیم مردم بیجار در مشارکت 58درصدی در انتخابات ستودنی است و باید قدرشناس مردم همیشه درصحنه شهرستان باشیم و از هیاتهای اجرایی و نظارت و بازرسی و شورای تامین و ستاد انتخابات تشکر و قدر دانی نمودند. جناب خوش اقبال در ادامه بازدید خود از شهرستان بیجار با حضور در بیمارستان امام حسین (ع) بیجار در جمع پزشکان و پرستاران و کادر درمانی حاضر و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات شهرستان قرار گرفت معاون محترم استاندار همچنین از کارگاه تولید ماسک ناحیه مقاومت بسبج سپاه بیجار بازدید و درجریان خدمات این عزیران قرار گرفت. در بازدید از بیمارستان بیجار تعدادی از پزشکان و پرستاران و کادر درمانی مشکلات خود را کمبود ماسک و الکل و مواد شوینده ومخاطرات سفرهای احتمالی بیجاری های خارج از بیجار را به استحضار ایشان رساندند و ایشان قول مساعد دادند پیگیریهای لازم را به عمل آورند. معاون استاندار برمردمی کردن مبارزه با ویروس کرونا تاکید و ازتمام اقشار مردم شهرستان درخواست کردند از حضور در مراسمات چهارشنبه سوری و شب عید و برگزاری مجالس عروسی و عزا خودداری و همچنین لغو برنامه جمعه آخر سال آرامستانهای بیجار را خواستار شدند و همه را به همکاری طلبیدند. ایشان پس از اتمام برنامه های خود در بیجار ساعت 14 بیجار را به سمت دیواندره ترک نمودند.
سفر یک روزه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به شهرستان بیجار و حضور در جلسه مشترک شورای تامین و ستاد مبارزه با ویروس کرونا در بیجار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جناب مهندس خوش اقبال معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری امروز دوشنبه 19 اسفند به بیجار سفر کرد در ابتدای ورود در جلسه مشترک ستاد مبارزه با ویروس کرونا و شورای تامین بیجار حضور یافت در این جلسه فرماندار و مدیران ادارات: صمت،بهداشت ودرمان،تعزیرات حکومتی،رییس شورای شهر بیجار و رییس شورای شهرستان گزارشی از آخرین وضعیت شهرستان به جلسه ارایه و سپس جناب خوش اقبال ضمن تشکر از حاضرین توصیه ها ونکات مهمی را به جلسه ارایه نمودند .
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارضمن بیان اینکه امکان قرنطینه شهرستان مقدور نیست واساسا فایده ای ندارد و در شهرستانهایی که اجرا کرده اند عملا موفق نبوده است.افزود بایستی از طریق ائمه محترم جمعه     و جماعت و معتمدین و توده های مردم اطلاع رسانی عمومی صورت پذیرد 
وی بیان داشتند تمام بیجاریهای خارج از شهرستان از اقوام و فامیلهای ساکنین شهرستان هستند لذا از خود مردم انتظار داریم به اقوامشان اطلاع رسانی و درخواست نمایند به شهرستان مسافرت نکنند.
معاون محترم استاندار ضمن تشکر از زحمات ایثارگرانه کادر درمانی،پرستاران و پزشکان بیجاری بیان کرد:     باید مبارزه با ویروس کرونا را مردمی و اجتماعی محور کنیم و همه سازمانها و ارگانها و توده های مردم در کنار حوزه بهداشت ودرمان قرار گیرند
ایشان در ادامه در جلسه شورای تامین شرکت و ضمن شنیدن سخنان بخشداران و دغدغه های شورای تامین     از زحمات این عزیزان در انتخابات تشکر کردند. 
وی بیان داشتند:حماسه عظیم مردم بیجار در مشارکت 58درصدی در انتخابات ستودنی است و باید قدرشناس مردم همیشه درصحنه شهرستان باشیم و از هیاتهای اجرایی و نظارت و بازرسی و شورای تامین و ستاد انتخابات تشکر و قدر دانی نمودند. 
جناب خوش اقبال در ادامه بازدید خود از شهرستان بیجار با حضور در بیمارستان امام حسین (ع) بیجار در جمع پزشکان و پرستاران و کادر درمانی حاضر و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات شهرستان قرار گرفت 
معاون محترم استاندار همچنین از کارگاه تولید ماسک ناحیه مقاومت بسبج سپاه بیجار بازدید و درجریان خدمات این عزیران قرار گرفت.
در بازدید از بیمارستان بیجار 
تعدادی از پزشکان و پرستاران و کادر درمانی مشکلات خود را کمبود ماسک و الکل و مواد شوینده ومخاطرات  سفرهای احتمالی بیجاری های خارج از بیجار را به استحضار ایشان رساندند و ایشان قول مساعد دادند پیگیریهای لازم را به عمل آورند.
معاون استاندار برمردمی کردن مبارزه با ویروس کرونا تاکید و ازتمام اقشار مردم شهرستان درخواست کردند از حضور در مراسمات چهارشنبه سوری و شب عید و برگزاری مجالس عروسی و عزا خودداری و همچنین لغو برنامه جمعه آخر سال آرامستانهای بیجار را خواستار شدند و همه را به همکاری طلبیدند.
ایشان پس از اتمام برنامه های خود در بیجار ساعت 14 بیجار را به سمت دیواندره ترک نمودند.

بازدید [ 96 ]
برچسب ها