اخبار

شورای آموزش و پرورش بیجار با حضور فرماندار تشکیل جلسه داد

با حضور بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار جلسه ی شورای آموزش و پرورش با محوریت برنامه ریزی در راستای آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد.
شورای آموزش و پرورش بیجار با حضور فرماندار تشکیل جلسه داد

بیژن زندیه در شورای آموزش و پرورش که در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد به سرویس های مدارس اشاره و بر گزینش افراد مناسب  و تأیید صلاحیت رانندگان برای این مهم تأکید کرد و گفت: گزینش افراد برای سرویس مدارس از گزینش معلمان سخت گیرانه تر باشد.

زندیه به بهداشت مدارس اشاره و به این مهم  تأکید گفت: شبکه بهداشتبه جد باید بر این مهم نظارت کنند واجازه ندهند هیچ گونه تخلی در مدارس وجود داشته باشد چرا که سلامت دانش آموزان در عدم رعایت بهداشت به مخاطره خواهد افتاد.

رییس شورای آموزش و پرروش بیجار بر همکاری کلیه دستگاه های خدمات رسان با آموزش و پرورش تأکید کرد و گفت: اداراتی همچون برق، گاز، تلفن حق ندارند خدماتشان را به مدارس قطع کنند ولو اینکه بدهیشان زیاد باشد.

زندیه عنوان کرد: مدیران مدارس نیز باید به فکر تأمین بدهی های خود به این دستگاههای خدمات رسان باشند و از کنار آن ها با بی تفاوتی نگذرند.

فرماندار بیجار با اشاره به تکمیل و بازسازی اردوگاه های شهید فهمیده و شهید مطهری بر همکاری ادارات در این راستا تأکید کرد.

 

 

بازدید [ 176 ]
برچسب ها