اخبار

شورای اداری شهرستان بیجار با محوریت برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان تشکیل جلسه داد

صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان بیجار با موضوع برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان در سالن جلسات فرمانداری با حضور محبیان معاون فرماندار و سرهنگ ابراهیم حسینی رئیس ستاد کنگره و مسئولین ادارات تشکیل شد.
شورای اداری شهرستان بیجار با محوریت برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان تشکیل جلسه داد

محمد حسین محبیان معاون فرماندار بیجار در جلسه شورای اداری شهرستان با موضوع برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان با اشاره به رشادت مردان و زنان غیور در دفاع از خاک و نظام جمهوری اسلامی افزود: فرهنگ شهادت، غیرت و مردانگی دلاورمردان 8 سال دفاع مقدس، امروز باید به نسل چهارم انقلاب معرفی گردد تا در مقابل هجمه فرهنگی غرب، ارزش های اسلام و نظام جمهوری اسلامی حفظ گردد.

 

 وی بیان داشت : قهرمانان 8 سال دفاع مقدس، سرداران گمنام شهرستان بیجار، باید در قالب کنگره، یادواره، کتب، مقاله و رمان به نسل آینده کشور معرفی گردند و فرهنگ غنی شهادت، نسل به نسل انتقال یابد.

امام جمعه بیجار در جلسه شورای اداری شهرستان  ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت عنوان کرد: سعادتمند کسی است یا در خدمت خانواده رزمنده ای باشد یا راه شهداء و رزمندگان را ادامه دهد و هر کس نشانه های خدا را که شهداء هستند را بزرگ بشمارند نشانه تقوای قلبی اوست.

حجت الاسلام علی مرادی افزود: خدا را شاکریم که  لقب این شهرستان به شهر شهید پرور بیجار معروف شده و انشاله جوانان این شهرستان هم با الگو گرفتن از شهداء راه این عزیزان را ادامه دهند.

سرهنگ حسینی  رئیس ستاد کنگره 5400 شهید استان کردستان با اینکه در دوران دفاع مقدس شهدای بیجار افتخار افرینان ملی بودند گفت: در طول دفاع مقدس رزمندگان این دیار را در عملیات ولفجر10 دیدیم که قهرمانانه جنگیدند  که این مایه سربلندی شهرستان بیجار و استان کردستان می باشد.

 وی درباره ارزش شهداء خاطرنشان کرد: کنگره ایی که در استان راه اندازی کردیم تا رمز دوران دفاع مقدس را برای عرصه اقتصادی بکار ببریم و شهداء قوی ترین صلاح در دوران دفاع مقدس بودند و رمز ما در آن دوران شهید و شهادت بود.

 

 

بازدید [ 233 ]
برچسب ها