اخبار

شورای اداری شهرستان بیجار در شهر پیرتاج برگزار شد.

با حضور مهندس ورمقانی فرماندار، بخشدار چنگ الماس، امام جمعه شهر پیرتاج، روسای ادارات خدمات رسان بیجار، اقشار مختلف مردم مزار مطهر شهدای شهر پیر تاج غبارروبی و عطرافشانی و سپس جلسه شورای اداری در حسینه این شهر برگزار گردید. مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار گفت: مردم بخش چنگ الماس سالهای سال با کمبودها و مشکلات زیادی به زندگی و ماندن ادامه داده اند و حل مشکل تأمین آب شرب این منطقه یکی از اولویت های مهم دولت در شهرستان بیجار خواهد بود. وی با اشاره به مشکلاتی که در تأمین آب شرب وجود دارد افزود: به طور ویژه آبفای شهری موظف شده است در کوتاه ترین زمان ممکن مسئولیت آب و فاضلاب شهر پیرتاج را از آبفای روستایی تحویل و در راستای رفع موقت و سریع مشکلات تأمین آب شرب اقدام نماید. فرماندار بیجار تاکید کرد: ظرف مدت هفته آینده، مدیران کل آبفای شهری و روستایی برای رفع دائمی مشکل آب این منطقه در شهرستان حضور خواهند یافت و اقدامات و دستورات لازم را اجرایی خواهند کرد. ورمقانی یادآور شد: بیش از یک ربع قرن در شهر پیرتاج خدمات طرح هادی به اجرا درآمده است و از آن زمان به بعد به وضعیت مردم رسیدگی مناسبی انجام نگرفته است
شورای اداری شهرستان بیجار در شهر پیرتاج برگزار شد.

با حضور مهندس ورمقانی فرماندار، بخشدار چنگ الماس، امام جمعه شهر پیرتاج، روسای ادارات خدمات رسان بیجار، اقشار مختلف مردم مزار مطهر شهدای شهر پیر تاج غبارروبی و عطرافشانی و سپس جلسه شورای اداری در حسینه این شهر برگزار گردید.

مهندس ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار گفت: مردم بخش چنگ الماس سالهای سال با کمبودها و مشکلات زیادی به زندگی و ماندن ادامه داده اند و حل مشکل تأمین آب شرب این منطقه یکی از اولویت های مهم دولت در شهرستان بیجار خواهد بود.

وی با اشاره به مشکلاتی که در تأمین آب شرب وجود دارد افزود: به طور ویژه آبفای شهری موظف شده است در کوتاه ترین زمان ممکن مسئولیت آب و فاضلاب شهر پیرتاج را از آبفای روستایی تحویل و در راستای رفع موقت و سریع مشکلات تأمین آب شرب اقدام نماید.

فرماندار بیجار تاکید کرد: ظرف مدت هفته آینده، مدیران کل آبفای شهری و روستایی برای رفع دائمی مشکل آب این منطقه در شهرستان حضور خواهند یافت و اقدامات و دستورات لازم را اجرایی خواهند کرد.

ورمقانی یادآور شد: بیش از یک ربع قرن در شهر پیرتاج خدمات طرح هادی به اجرا درآمده است و از آن زمان به بعد به وضعیت مردم رسیدگی مناسبی انجام نگرفته است

بازدید [ 736 ]
برچسب ها