اخبار بخشداری ها

فرمانداری شهرستان بیجار ، پارک علم و فناوری کردستان، مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی شهرستان بیجار با همکاری شهرداری بیجار کارگاه تبدیل ایده به کسب و کار را برگزار خواهند کرد.

در ذهن هر کدام از ما ایده‌هایی وجود دارند که بارها و بارها به آن‌ها اندیشیده‌ایم ایده‌هایی که یا مانند یک جرقه در ذهن ما ایجاد شده‌اند و یا بر اثر سال‌ها تحقیق و تجربه در یک زمینه خاص به وجود آمده‌اند. ایده‌هایی درباره راه‌اندازی یک کسب و کار جدید، نوآوری در نحوه عملیات کسب و کارهای موجود، کسب درآمدهای میلیونی و موفقیت‌های شغلی و مالی بی‌نظیر! شاید این ایده‌ها در حد واردات و فروش یک کالای خاص و کاربردی که تاکنون در هیچ یک از فروشگاه‌های محلی ارائه نشده است باشد یا رویای راه‌اندازی یک کارخانه بزرگ تولیدی را به تصویر بکشند. هر چقدر هم که این ایده‌ها بزرگ یا کوچک و بلند پروازانه و خلاقانه به نظر بیایند، راه‌اندازی کسب و کار و درآمد از طریق آن‌ها فقط به یک ایده نیاز ندارد. درست است که بسیاری از کسب و کارهای اطرافتان از یک ایده طلایی و نوآورانه آغاز شده‌اند، اما با اطمینان به شما اعلام می‌کنیم که رمز موفقیت کارآفرینان موفق تنها یک ایده درخشان نبوده است. توجه: برای ثبت‌نام در رویداد موردنظر بر روی لینک زیر کلیک فرمایید. فرم ثبت‌نام : http://stpok.ir/Fa/showEvent/EventRegistrationForm بر همین اساس در این برنامه آموزشی با فرآیند راه‌اندازی یک کسب و کار موفق آشنا شویم. فرآیندی که از ایده کسب و کار (Business Idea) و با تبدیل آن به یک مدل کسب و کار (Business Model) از رابطه میان مشتری، محصول (یا خدمت)، هزینه‌ها و درآمدها رمزگشایی نموده و در انتها اهمیت داشتن یک طرح کسب و کار (Business Plan) را بیان می‌نماید. در طول این کارگاه 8 ساعته، ضمن آشنایی با Business Model Canvas و ده‌ها مدل کسب و کار نوآورانه سال‌های اخیر، در قالب کارگاه آموزشی عملی به شما کمک خواهیم کرد تا چارچوب اصلی نحوه درآمدزایی بر اساس ایده کسب و کار خود را ایجاد نمایید. سرفصل‌های آموزشی: در طول کارگاه مبانی مدل کسب و کار (کارگاه از ایده تا درآمد) و بر اساس حلقه واسط Business Idea به Business Plan، یا همان Business Model، با 9 بلوک اصلی سازنده چارچوب هر کسب و کاری آشنا خواهید شد و بر اساس بوم مدل کسب و کار به تمرین و تجزیه و تحلیل مدل‌های کسب و کار قابل اتخاذ خواهید پرداخت. 🔸کارآفرینی در هزاره سوم، از کجا شروع کنیم؟ 🔹گام‌های تجاری‌سازی فناوری، چگونه ادامه بدیم؟ 🔸کارگاه بوم مدل کسب و کار، ابعاد کسب و کار خود را چگونه در دست بگیریم؟ 🔔تاریخ برگزاری: 7 آذر ماه 1397 🕗ساعت برگزاری: 8:00 الی 18:00 🏢مکان برگزاری: مجتمع نور شهرستان بیجار 👨🏫مدرس: سید ارشد حسینی 🌿مشاور و مربی هسته‌های مرکز رشد پارک علم و فناوری کردستان 🌿مؤسس استارت آپی در حوزه ICT و تجارت الکترونیک 🌿مدرس کارگاه‌های حوزه کسب و کار و کارآفرینی فناورانه
فرمانداری شهرستان بیجار ، پارک علم و فناوری کردستان، مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی شهرستان بیجار  با همکاری شهرداری بیجار کارگاه تبدیل ایده به کسب و کار را برگزار خواهند کرد.

در ذهن هر کدام از ما ایده‌هایی وجود دارند که بارها و بارها به آن‌ها اندیشیده‌ایم ایده‌هایی که یا مانند یک جرقه در ذهن ما ایجاد شده‌اند و یا بر اثر سال‌ها تحقیق و تجربه در یک زمینه خاص به وجود آمده‌اند. ایده‌هایی درباره راه‌اندازی یک کسب و کار جدید، نوآوری در نحوه عملیات کسب و کارهای موجود، کسب درآمدهای میلیونی و موفقیت‌های شغلی و مالی بی‌نظیر! شاید این ایده‌ها در حد واردات و فروش یک کالای خاص  و کاربردی که تاکنون در هیچ یک از فروشگاه‌های محلی ارائه نشده است باشد یا رویای راه‌اندازی یک کارخانه بزرگ تولیدی را به تصویر بکشند. هر چقدر هم که این ایده‌ها بزرگ یا کوچک و بلند پروازانه و خلاقانه به نظر بیایند، راه‌اندازی کسب و کار و درآمد از طریق آن‌ها فقط به یک ایده نیاز ندارد. درست است که بسیاری از کسب و کارهای اطرافتان از یک ایده طلایی و نوآورانه آغاز شده‌اند، اما با اطمینان به شما اعلام می‌کنیم که رمز موفقیت کارآفرینان موفق تنها یک ایده درخشان نبوده است.

 

توجه: برای ثبت‌نام در رویداد موردنظر بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

 

  فرم ثبت‌نام :

 http://stpok.ir/Fa/showEvent/EventRegistrationForm

 

بر همین اساس در این برنامه آموزشی با فرآیند راه‌اندازی یک کسب و کار موفق آشنا شویم. فرآیندی که از ایده کسب و کار (Business Idea) و با تبدیل آن به یک مدل کسب و کار (Business Model) از رابطه میان مشتری، محصول (یا خدمت)، هزینه‌ها و درآمدها رمزگشایی نموده و در انتها اهمیت داشتن یک طرح کسب و کار (Business Plan) را بیان می‌نماید. در طول این کارگاه 8 ساعته، ضمن آشنایی با Business Model Canvas و ده‌ها مدل کسب و کار نوآورانه سال‌های اخیر، در قالب کارگاه آموزشی عملی به شما کمک خواهیم کرد تا چارچوب اصلی نحوه درآمدزایی بر اساس ایده کسب و کار خود را ایجاد نمایید.

 

سرفصل‌های آموزشی:

 

در طول کارگاه مبانی مدل کسب و کار (کارگاه از ایده تا درآمد) و بر اساس حلقه واسط Business Idea به Business Plan، یا همان Business Model، با 9 بلوک اصلی سازنده چارچوب هر کسب و کاری آشنا خواهید شد و بر اساس بوم مدل کسب و کار به تمرین و تجزیه و تحلیل مدل‌های کسب و کار قابل اتخاذ خواهید پرداخت.

 

🔸کارآفرینی در هزاره سوم، از کجا شروع کنیم؟

 

🔹گام‌های تجاری‌سازی فناوری، چگونه ادامه بدیم؟

 

🔸کارگاه بوم مدل کسب و کار، ابعاد کسب و کار خود را چگونه در دست بگیریم؟

 

 

🔔تاریخ برگزاری: 7 آذر ماه 1397

 

🕗ساعت برگزاری: 8:00 الی 18:00

 

🏢مکان برگزاری: مجتمع نور شهرستان بیجار

 

 

👨🏫مدرس: سید ارشد حسینی

 

🌿مشاور و مربی هسته‌های مرکز رشد پارک علم و فناوری کردستان

 

🌿مؤسس استارت آپی در حوزه ICT و تجارت الکترونیک

 

🌿مدرس کارگاه‌های حوزه کسب و کار و کارآفرینی فناورانه

بازدید [ 919 ]
برچسب ها