اخبار

فرماندار بیجار : روز قدس حرکت ماندگار جهان در دفاع از فلسطین است

ورمقانی در تجمع پایانی راهپیمایی روز قدس گفت : روز قدس حرکت ماندگار آزادیخواهان جهان برای دفاع از فلسطین است تا بیت المقدس تنها نماند و در نام و یاد نسل های آینده نیز پا بر جا بماند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجارعلی اکبر ورمقانی فرماندار این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: این روز تاریخی یادگار ارزشمند امام راحل است و تاکید مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان وظیفه همه را برای حضور پرشورتر در این حماسه ی تاریخی سنگین کرد تا گسترده تر از همیشه با مشت های گره کرده، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را سر دهند. وی افزود: آمریکا و رئیس جمهور این کشور بداند مردم ایران اسلامی با حضور پرشور تر از گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس، توطئه های این کشور علیه امت اسلام را خنثی می کنند. ورمقانی اضافه کرد: نامگذاری روز قدس یک اقدام مناسب از سوی امام خمینی (ره) در اعتراض به اشغال فلسطین، پایمال شدن حقوق بشر و اهانت به مسلمانان توسط رژیم صهیونیستی بود. وی یادآور شد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس به سردمداران استکبار و رژیم اشغالگر قدس نشان خواهد داد مساله فلسطین در صدر مسایل دنیای اسلام قرار دارد. فرماندار بیجار تاکید کرد: روز قدس، روز رسوایی استکبار جهانی و بیداری آزادیخواهان جهان و نمادی از نمایش وحدت امت اسلامی در اعلام حمایت از مردم رنج کشیده فلسطین است.
فرماندار بیجار : روز قدس حرکت ماندگار جهان در دفاع از فلسطین است

ورمقانی در تجمع پایانی راهپیمایی روز قدس گفت : روز قدس حرکت ماندگار آزادیخواهان جهان برای دفاع از فلسطین است تا بیت المقدس تنها نماند و در نام و یاد نسل های آینده نیز پا بر جا بماند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجارعلی اکبر ورمقانی فرماندار این شهرستان  در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: این روز تاریخی یادگار ارزشمند امام راحل است و تاکید مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان وظیفه همه را برای حضور پرشورتر در این حماسه ی تاریخی سنگین کرد تا گسترده تر از همیشه با مشت های گره کرده، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را سر دهند.

وی افزود: آمریکا و رئیس جمهور این کشور بداند مردم ایران اسلامی با حضور پرشور تر از گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس، توطئه های این کشور علیه امت اسلام را خنثی می کنند.

ورمقانی اضافه کرد: نامگذاری روز قدس یک اقدام مناسب از سوی امام خمینی (ره) در اعتراض به اشغال فلسطین، پایمال شدن حقوق بشر و اهانت به مسلمانان توسط رژیم صهیونیستی بود.

وی یادآور شد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس به سردمداران استکبار و رژیم اشغالگر قدس نشان خواهد داد مساله فلسطین در صدر مسایل دنیای اسلام قرار دارد.

فرماندار بیجار تاکید کرد: روز قدس، روز رسوایی استکبار جهانی و بیداری آزادیخواهان جهان و نمادی از نمایش وحدت امت اسلامی در اعلام حمایت از مردم رنج کشیده فلسطین است.

بازدید [ 779 ]
برچسب ها