اخبار

فرماندار بیجار عنوان کرد: عملیات ترمیم و بازسازی جاده ی قدیم بیجار همدان آغاز شده است

بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار در جلسه ی هم اندیشی با فعالان فضای مجازی که با محوریت بررسی وضعیت جاده ی بیجار – همدان برگزار گردیدبیان داشت: عملیات ترمیم و بازسازی این جاده آغاز شده است.
فرماندار بیجار عنوان کرد: عملیات ترمیم و بازسازی جاده ی قدیم بیجار همدان آغاز شده است

فرماندار بیجار در هفتمین جلسه ی هم اندیشی با فعالان فضای مجازی که در فرمانداری و با حضور مدیران کانال های شبکه های اجتماعی برگزار شد گفت: یقینا اکثریت فعالان فضای مجازی در این شهرستان با حسن نیت و احساس مسئولیت در راستای حل مشکلات شهرستان فعالیت می کنند و این موضوع قابل تقدیر است.

وی عنوان کرد پروژه ی جاده ی بیجار – همدان که دهه های مختلف از آغاز احداث آن گذشته و همچنان به اتمام نرسیده ، بزودی به بهره برداری خواهد رسید.

زندیه در خصوص وضعیت نا مناسب جاده ی قدیم بیجار به همدان و مشکلات بوجود آمده برای مسافران و روستاییان این محور اظهار کرد: اعتبار این پروژه جذب، و پیمانکار آن در حال جابجایی ماشین آلات است.

فرماندار بیجار افزود: برای جذب اعتبار بهسازی و ترمیم جاده ی قدیم بیجار – همدان بارها مسئولین استانی به این شهرستان دعوت و با سایر مدیران مکاتبه و اهمیت موضوع بیان شده است و خوشبختانه در کوتاه ترین زمان ممکن عملیات آن اجرا خواهد شد.

وی اظهار کرد: هم فکری و هم اندیشی فعالان فضای مجازی و مسئولین این شهرستان از مهم ترین رویکردهای این جلسات است.

در این جلسه عنوان شد:  پروژه ی بازسازی و مرمت جاده ی قدیم بیجار – همدان در کمتر از دو ماه به اتمام خواهد رسید.

 

بازدید [ 1793 ]
برچسب ها