اخبار

فرماندار شهرستان بیجار در پیامی روز اصناف را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری بیجار،مهندس ورمقانی به مناسبت اول تیرماه روز اصناف پیامی بدین شرح صادر کردند:
فرماندار شهرستان بیجار در پیامی روز اصناف را تبریک گفت
به نام خدا
 باعث افتخار است درسالی که به نام جهش تولید مزین است از قشر شریف ،نجیب،و موقعیت شناس خانواده بزرگ اصناف کشور،بویژه اصناف ولایتمدارومتمدن و عزیز کهن دیار گروس  قدردانی نمود.
 عزیزانی که در تمامی مراحل انقلاب همراه با اقشار مختلف مردم سختی‌های مسیر توسعه را پیموده و با تداوم حضور خود همواره موجب موفقیت‌های بیشماری در کشور بوده‌ و بدون شک نقش بی بدیل در روند پیشرفت کشور داشته اند.
خانواده بزرگ اصناف به عنوان بزرگ‌ترین بخش اقتصادی کشور  فعالیت می‌کند و میتواند  با یک برنامه ریزی اصولی و مدون، از پتانسیل عظیم خود برای بهبود فضای کسب و کار و اشتغال جوانان شهرستان بیجار عمل نماید که به حق تاکنون هم همینطور بوده است.
اینجانب اولین روز از تیرماه که به نام روز ملی اصناف نام‌گذاری شده و این نام‌گذاری خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور، فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است را به همه اصناف شریف شهرستان بیجار،تعاونیها و اتحادیه های صنفی و بازاریان گرانقدر وهمکاران تلاشگر سازمان های صنعت،معدن،تجارت استان و شهرستان تبریک عرض مینمایم .
دراین شرایط کرونایی شاید به جرات بتوان گفت بیشترین آسیبها متوجه خانواده بزرگ اصناف بوده اما با صبوری و گذشت و فداکاری همیشگی خود مسوولین را همراهی نمودند امیدواریم همه با هم بتوانیم این ویروس منحوس کرونا را شکست بدهیم
علی اکبر ورمقانی
فرماندار بیجار

بازدید [ 110 ]
برچسب ها