اخبار

فرماندار شهرستان بیجار در پیامی ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک و تهنیت گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجار، علی اکبر ورمقانی دراین پیام آورده است: ۱۱ شعبان مقارن است با ولادت حضرت علی اکبر (ع) جوان رعنای کربلا که الگویی عملی برای جوانان کشور است. پویایی کشور در گرو جوانانی است که درون آن پرورش یافته، برای اعتلاء آن گام برداشته و با پشتکار و همت خود، آینده ای بهتر و مطلوب را رقم می زنند. امروز با تکیه بر همین جوانان شاهد رشد و بالندگی ایران هستیم که با شناخت نیاز ها و دادن امکانات مناسب به نسل جوان و مبارزه هدف دار با هجمه فرهنگی استکبار و تبیین شخصیت حضرت علی اکبر (ع) برای نسل جوان می توان به فرمایش مقام معظم رهبری لبیک گفت و این کشور را برای همیشه از تمامی آسیب ها ایمن ساخت . اینجانب ضمن پاسداشت زحمات ستودنی جوانان عزیز، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روزجوان را به تمام جوانان کشور بویژه جوانان عزیز شهرستان بیجار تبریک و تهنیت عرض نموده موفقیت ، سربلندی و بهروزی شان را از خداوند رحمان مسألت می نمایم. امید است جوانان و نوجوانان ولایتمدار با عزمی ملی و راسخ در تحقق شعار جهش تولید ، روحیه‌ای سرشار از امید و تلاش و همت والایشان در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم بردارند. علی اکبر ورمقانی فرماندار شهرستان بیجار
فرماندار شهرستان بیجار در پیامی ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک و تهنیت گفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجار، علی اکبر ورمقانی دراین پیام آورده است:
۱۱ شعبان  مقارن است با ولادت حضرت علی اکبر (ع) جوان رعنای کربلا که الگویی عملی برای جوانان کشور است.
پویایی کشور در گرو جوانانی است که درون آن پرورش یافته، برای اعتلاء آن گام برداشته و با پشتکار و همت خود، آینده ای بهتر و مطلوب را رقم می زنند.
امروز با تکیه بر همین جوانان شاهد رشد و بالندگی ایران هستیم که با شناخت نیاز ها و دادن امکانات مناسب به نسل جوان و مبارزه هدف دار با هجمه فرهنگی استکبار و تبیین شخصیت حضرت علی اکبر (ع) برای نسل جوان می توان به فرمایش مقام معظم رهبری لبیک گفت و این کشور را برای همیشه از تمامی آسیب ها ایمن ساخت .
اینجانب ضمن پاسداشت زحمات ستودنی جوانان عزیز، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روزجوان را به تمام جوانان کشور بویژه جوانان عزیز شهرستان بیجار تبریک و تهنیت عرض نموده موفقیت ، سربلندی و بهروزی شان را از خداوند رحمان مسألت می نمایم. امید است جوانان و نوجوانان ولایتمدار با عزمی ملی و راسخ در تحقق شعار جهش تولید ، روحیه‌ای سرشار از امید و تلاش و همت والایشان در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم بردارند.

علی اکبر ورمقانی  
فرماندار شهرستان بیجار

بازدید [ 72 ]
برچسب ها